Дерев’янко: Я пропоную українцям альтернативу старій системі та маріонеткам олігархів (ВІДЕО)

Українцям під час наступних виборів необхідно запропонувати альтернативу представникам старої корупційної системи. 

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив кандидат в президент України, член ради партії РНС народний депутат України Юрій Дерев’янко.

«Я оголосив, що я готовий балотуватись на найвищу посаду. Сьогодні ми маємо або представників старої системи, або їхніх олігархічних маріонеток. Це ніщо інше, як бажання у них забетонувати існуючу систему», - сказав Дерев’янко.

Він підкреслив, що його президентська програма якраз і є альтернативою чинній системі.

«Моя президентська програма стосується змін в економіці, цифрової держави, переходу до прямої демократії, повернення окупованих і анексованих територій і відновлення миру», - заявив політик.

Відповідаючи на питання, де він візьме кошти на участь у президентській кампанії, Дерев’янко сказав, що частину коштів зможе внести самостійно, а частину планує отримати в якості підтримки від звичайних людей.

«Щодо внесків, я думаю, що частину коштів я зможу внести самостійно, як людина, яка має задекларовані такі кошти. Сподіваюся, що іншу частину коштів ми отримаємо в якості підтримки. Але найголовніше – це не внески. Головним є те, що зараз ми маємо зробити величезну роботу, щоб не допустити «бетонування» старої системи на подальші 5-7 років. Тому для того, щоб цього не сталося, я прийняв для себе таке рішення і висунув свою кандидатуру», – повідомив Дерев’янко.

Нагадаємо, Юрій Дерев"янко проводить зустрічі з активістами РНС та мешканцями у різних областях України.