Дерев'янко: Влада боїться повернення Саакашвілі, бо він один з лідерів справжньої опозиції

Саакашвілі є одним з лідерів справжньої опозиції новому режиму диктатури, який створює президент Порошенко. Саме тому влада так боїться повергнення в Україну лідера РУХУ НОВИХ СИЛ.

Про це 5 вересня з парламентської трибуни заявив член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», народний депутат Юрій Дерев’янко.


«Тотальний контроль над ЗМІ, “віджим” бізнесу, знищення антикорупційних органів, переслідування активістів, постійний шантаж депутатів — все це ознаки нового режиму диктатури, який створює президент Порошенко. Янукович саджав неугодних політиків до в’язниці. Нинішній режим пішов далі — вони виганяють неугодних з України. В адміністрації Президента йде тотальна підготовка до 10 вересня — Дня повернення Михайла Саакашвілі в Україну. Мобілізовані всі. Вся державна машина працює заради того, щоб не пустити одну особу в Україну», — переконаний Дерев’янко.

Депутат наголосив, що активісти та прихильники РУХУ НО ВИХ СИЛ не планують проривати державний кордон та порушувати закон.

««Прорив», «розстріл», «арешти» — це страшилки, якими лякають українців підлеглі Порошенка. А вже зараз з пункту пропуску «Краковець», через який повертатиметься Саакашвілі, фактично роблять неприступну фортецю, замість того, аби укріпляти наш східний кордон. Шановий головнокомандуючий, наш ворог — на східному кордоні, в Росії! Я особисто відповідально заявляю: ми не плануємо проривати державний кордони чи порушувати закон», — підкреслив Дерев’янко.

На думку політика, Порошенком керує насамперед страх перед об’єднанням демократичних сил та створення сильної опозиції діючому режиму.

«Чому Президент так боїться повернення Саакашвілі? — Бо Михайло є одним із лідерів політичної сили, яка є у справжній опозиції до влади. З квітня триває об’єднання нових опозиційних демократичний сил, створюються Штаби спільних дій по всій країні, а на осінь оголошено широкий протестний рух проти корупції та проти такої політики влади. Саме цей страх рухає Президентом Порошенком», — сказав Дерев’янко.

Він також наголосив, що будь яка особа не може бути позбавлена права повернутись у власну країну. І якщо Михайло Саакашвілі буде позбавлений такого права – це буде кримінальним злочином з боку посадовців.

«Станом на сьогодні немає заборони на в’їзд Михайлу Саакашвілі до України. І якщо така заборона якимось дивним чином з’явиться за кілька днів до в’їзду — це означатиме, що або Голова Державної Прикордонної служби — Цигикало, або Голова Державної міграційної служби — Соколюк, або Голова СБУ- Грицак вчинять кримінальний злочин», — сказав Дерев’янко.