Дерев’янко вимагає від СБУ, МВС та прокуратури припинити «дахування» незаконного будівництва в Солом’янському районі Києва (ВІДЕО)

Прокуратура, СБУ та МВС міста Києва покривають незаконне будівництво по вул. Ярослава Галана (Августина Волошина), 32А, яке ведеться попри заборону суду та скасування реєстрації декларації про початок будівельних робіт. 

Про це заявив один з лідерів партії РУХ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко на спільному з мешканцями садибних забудов «Караваєві дачі» брифінгу в парламенті.

«Цю незаконну забудову здійснює обслуговуючий кооператив «Інстрой Девелопмент», який вирішив на приватній ділянці побудувати багатоповерхівку», - повідомив депутат.

Він додав, що це відбувається після того, як порушена кримінальна справа за ст.190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Дерев’янко поінформував, що Солом’янський районного суд міста Києва наклав арешт на дану земельну ділянку та усі об'єкти нерухомого майна із забороною розпоряджатися та використовувати майно.

«Але деякі спритники це все ігнорують, порушуючи Кримінальний кодекс, порушуючи рішення суду, тому що у них є дах. Цей дах знаходиться в київському управлінні СБУ, в київській міській прокуратурі, в КМДА, в Національній поліції. Їм наплювати абсолютно і на закон, і на громадян», - заявив нардеп.

Він закликав мера Києва Віталія Кличка втрутитись в цю ситуацію.

«А також вимагаємо від прокуратури міста Києва і СБУ припинити дахувати негідників, тих, хто всупереч чинного законодавства намагається купити чиновників, щоб вони закривали очі на це все свавілля яке відбувається», - закликав Дерев’янко.

Він звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням звернути увагу, що його підлеглий керівник поліції міста Києва «дахує» цих забудовників.

Він також звернувся до голови СБУ Василя Грицака з повідомленням, що київський підрозділ СБУ також дахує цих забудовників.

«Також хочу звернутись персонально до генпрокурора Луценка повідомленням, що прокуратура міста Києва також дахує цих забудовників Припиніть це дахування незаконних дій!», - заявив Дерев’янко.

В.о. координатора Солом’янської організації РНС Євгеній Фузік повідомив, що до нього звернулись мешканці навколишніх будинків з проханням допомогти. «Ми вимагаємо, щоб закон працював», - сказав він.

Голова ініціативної групи мешканців «Караваєвих дач» Олена Лаврова заявила, що люди вже звертались до усіх можливих інстанцій.

«Але з лютого 2017 року ми маємо тільки відписки. Нам розказують., що нічого не можливо зробити, хоча накладений арешт», - сказала вона.

Мешканка мікрорайону Ірина Красногорська заявила, що люди борються з незаконним будівництвом власними силами вже півтора роки.

«Півтора роки ми боремось з цим неподобством, хамством, незаконною забудовою, яка залізла на сусідні будівлі, балкони якої нависають над провулком. Людям на голови падають цеглини, бетон, труби», - підкреслила вона. На думку активістки, КМДА не хоче припиняти це будівництво.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко підтримав мешканців садибних забудов "Караваєві дачі" Солом’янського району міста Києва, які 18 квітня вийшли на борються з незаконним будівництвом висотного будинку за адресою вул. Ярослава Галана, 32-А.

Відомо, що департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва видав наказ, в якому скасував реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт по вул. Ярослава Галана, 32-А, замовником якої є обслуговуючий кооператив "Інстрой Девелопмент".

Слідчий суддя Солом"янського районного суду Києва О. Бобровник 23.08.2017 року ухвалив накласти арешт на дану земельну ділянку та усі об"єкти нерухомого майна, в тому числі на будівлі, підсобні, підвальні і складські приміщення, виробничі і промислові приміщення, які використовуються для процесу будівництва або підготовчих будівельних робіт та знаходяться на вказаних земельних ділянках, із забороною розпоряджатися та використовувати майно до постановлення у кримінальному провадженні.