Дерев’янко вимагає від Авакова та Луценка розслідувати жорстоке побиття активіста РНС в Києві

РУХ НОВИХ СИЛ вимагає від Генеральної прокуратури і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова розслідувати побиття помічника керівника Солом’янської районної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Петра Табачика. 

Про це заявив один з лідерів РНС, народний депутат Юрій Дерев"янко під час виступу з трибуни парламенту в п"ятницю. 

"Вчора ввечері приблизно о 23.00 було жорстко побито помічника керівника Солом"янської районної організації РУХУ НОВИХ СИЛ біля його будинку", — заявив нардеп. 

За його словами, незнайомі люди підійшли до його автомобіля , сказали, що в нього спущене колесо, після чого активіст вийшов на вулицю, де отримав удар по голові. В результаті нападу в цього струс мозку, поламані ребра, коліна, ноги. 

"Це те, що зараз чинить влада. Під час побиття нападники казали: привіт РУХУ НОВИХ СИЛ, привіт всім вам і ви не туди лізете", — обурився Дерев"янко. 

"Виникає питання: куди ці хлопці не туди лізуть? Вони не туди лізуть, коли стоять на тому, щоб виконувався закон і рішення суду, виступаючи за те, щоб незаконно не будувався будинок SoloHouse по вулиці Ярослава Галана 32А в місті Києві. Чи ми всі разом не туди ліземо, коли ми зупиняємо узурпацію влади Президента Порошенка?", — запитав політик. 

"Ми вимагаємо від Генеральнї прокуратури, від міністра внутрішніх справ Авакова розслідувати факт побиття активіста", — заявив нардеп. 

Нагадаємо, Юрій Дерев"янко та Солом"янський осередок РНС підтримав мешканців садибних забудов "Караваєві дачі" Солом"янського району міста Києва, які 18 квітня вийшли на борються з незаконним будівництвом висотного будинку за адресою вул. Ярослава Галана, 32-А.