Дерев’янко в Харкові представив план повернення України людям та припинення війни (ФОТО, ВІДЕО)

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти України Юрій Дерев’янко представив харків’янам свою президентську програму, яка передбачає кардинальну побудову нової системи, а не ремонтування старої, через впровадження неоекономіки, цифрової держави, прямої демократії, а також містить план припинення війни.  

Про це повідомила прес-служба політика.

Зокрема, за словами Дерев’янка, неоекономіка це - нова податкова система, легалізація бізнесу, захист права власності та впровадження криптогривні.

Політик пропонує скасувати усі існуючі види податків, натомість запровадивши 4 основні види податків (податок на витрати 4%; податок на виведення коштів з банківської системи 10%; рента; акциз (з палива, алкоголю та тютюнових виробів).

«При новій податковій системі навантаження на економіку, на ВВП складе 28%, потім 27%, 26% в наступні роки. Сьогодні податкове навантаження на ВВП більше 40%», - зазначив політик.

Він додав, що така система дозволить скоротити до 90% працівників Державної фіскальної служби.

Дерев’янко попросив підняти руку тих присутніх, хто вважає, що його власність захищена. В залі піднялась лише одна рука.

«Ми пропонуємо юридичний та технічний захист власності», - запевнив нардеп.

Також депутат попросив підняти руку тих, хто користується «Приват 24», майже всі в залі підняли руки.

Юрій Дерев’янко запропонував поступово перейти до прямої демократії, коли розпоряджатися своїм голосом українці зможуть не раз на 5 років, а тоді, коли це буде необхідно. Зокрема, через електронний кабінет на власному телефоні відправити уряд у відставку, оцінити роботу депутата або чиновника, відкликати депутата.

Він додав, що в цифровій державі всі сервіси будуть працювати через електронний кабінет, а послуги можна буде отримати без черг і корупції.

Важливою частиною програми Дерев’янка є план відновлення миру в Україні та повернення територій.

«Новообраний президент має діяти в трьох напрямках: сильна економіка, підвищення боєздатності армії, абсолютно чітка робота по формуванню дипломатичної коаліції серед країн, які нас підтримують (країн Будапештського меморандуму (крім агресора РФ) та країн, що ввели санкції проти Росії)», - сказав Дерев’янко.

Він додав, що 5% ВВП необхідно направляти на армію, яка має будуватись за стандартами НАТО. А також формувати резервну армію, як в Швейцарії та Ізраїлі. Також, за словами Дерев’янка, необхідно надати українцям право на захист за допомогою вогнепальної зброї, однак з жорсткими обмеженнями.

Кандидат в президенти повідомив, що проаналізував, хто з українців це ходить на вибори.

«З’ясувалось, що це айтішники, лікарі, творчі, самодостатні люди, які не хочуть брати участь в цьому обмані. Ми їх називаємо людьми, які знаходяться у внутрішній еміграції до власної країни», - сказав Дерев’янка. Він вважає, що таких людей потрібно повернути з цієї еміграції.

Дерев’янко також охарактеризував свого потенційного виборця.

«Наш виборець – людина від 18 до 90 років, яка має європейське мислення, готова стати людною змін. Він більше, ніж виборець, він бачить. Виборець – це його найближче оточення. Батьки, друзі, люди, яких він буде переконувати», - додав політик.

Мешканець Харкова Олександр Дехтяр запитав Дерев’янка, якими будуть його перші кроки на посаді президента.

«Перший крок – указ 15 травня – і Михайло Саакашвілі приїжджає в Україну. Головна задача після виборів президента – це виграти вибори до Верховної Ради, виграти усій країні. Тому що президент подає в парламент кандидатури генпрокурора, міністра оборони, глави МЗС…Якщо ми виграємо вибори, я вам гарантую, що це буде ще більш швидкий сценарій, ніж у Грузії. Тому що є досвід», - підкреслив Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.