Дерев’янко: Усіх затриманих у вівторок під Верховною Радою відпустили (ВІДЕО)

Вісьмох затриманих під час сутичок під Верховною Радою у вівторок, 27 лютого, відпустили з Печерського райвідділку поліції. 

Про це повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев"янко, який приїхав в райвідділок. 

Адвокати від РУХУ НОВИХ СИЛ цілий день провели в Печерському райвідділку і домоглись того, що нарешті людей відпустили. 

За словами Дерев"янка, затримані під ВРУ люди більше доби провели в поліції, з них останні 4 години незаконно, оскільки 24-години термін перебування під вартою закінчився, а їм не пред"явили підозри у вчиненні злочину. (ВІДЕО) 

Один з активістів закликав людей поширювати відео і фото подій під Радою у вівторок, щоб люди в обличчя знали правоохоронців, які жорстоко побили мітингувальників. 

"Соромно має бути їхнім дітям за те, що вони таке зробили і їхньому керівництву", — заявив один із затриманих.  

Він також підкреслив, що після того, як їх посадили в автозаки, правоохоронці поводились із ними по-людськи. 

Другий активіст заявив, що завдяки чесності та наполегливості, а також зусиллям народних депутатів і адвокатів, людей вдалось звільнити. 

"Ми сьогодні на волі. Я хотів би передати привіт нашим друзям, які сидять за гратами, починаючи від нашого друга Северіона Дангадзе, Олександра Бурцева і всіх представників добробату, які сьогодні знаходяться під тиском тієї влади, яка не хоче слухати правду народу", — сказав він. 

До відділку зустріти затриманих активістів також приїхали народні депутати Семен Семенченко, Єгор Соболєв та Павло Костенко. 

Нагадаємо, 27 лютого під Верховною Радою сталась сутичка правоохоронців і мітингувальників, під час якої правоохоронці жорстоко побили людей і навіть волочили по снігу у 20-градусний мороз. Усього було затримано 9 осіб, одного з них з сильними травмами відправили до лікарні.