Дерев’янко: У четвер Верховна Рада розглядатиме дві вимоги учасників акції, тому в цей день важливо згуртуватись (ВІДЕО)

У четвер, 19 жовтня, Верховна Рада розглядатиме законопроекти про зняття недоторканності і народних депутатів та закон про вибори. 

Про це заявив народний депутат від РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone. 

Він висловив величезну вдячність киянам, які підійшли до Верховної Ради під кінець робочого дня 17 жовтня, продемонструвавши владі свою єдність і принциповість. 

Дерев’янко підкреслив, що у четвер, 19 жовтня, в порядок денний парламенту внесені два питання з трьох, вирішення яких вимагають мітингувальники. 

«Спікер Парубій уже включив в порядок денний на четвер законопроект про зняття недоторканності і закон про вибори. Тому дуже важливо під’їхати в четвер, коли ці питання будуть голосуватися. Намети розбиті, ми залишаємося до четверга, нікуди не розходимося», - повідомив депутат. 

Він додав, що люди хочуть отримати результат – а саме виконання усіх трьох вимог акції – новий закон про вибори, зняття недоторканності з нардепів, антикорупційний суд. 

«Третю нашу вимогу про антикорупційний суд має виконати Президент Порошенко. Тому що він має внести законопроект про антикорупційний суд в редакції 6011, яка схвалена Венеціанською комісією. Ми чекаємо, щоб Порошенко негайно вніс цей законопроект», - сказав Дерев’янко. 


Народний депутат також повідомив, що абсолютно різні політичні партії та громадські організації об’єднались навколо конкретних вимог. За його словами, це РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, Самопоміч, Громадянська позиція Анатолія Гриценка, Демальянс, Батьківщина, Свобода, Народний контроль, Нацкорпус, РПР, Центр протидії корупції, Автомайдан.