Дерев’янко та Слободяник просять Парубія включити в порядок денний вимоги мітингувальників під ВРУ

Народний депутат Юрій Дерев'янко та член політради партії “РУХ НОВИХ СИЛ» Іван Слободяник просять Парубія включити в порядок денний цього сесійного тижня розгляд законопроектів про імпічмент президента, антикорупційні суди та новий виборчий кодекс. 

Відповідний лист представники «РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» направили сьогодні Голові ВРУ Андрію Парубію. 

Як відзначають Дерев'янко та Слободяник з 17 жовтня під Верховною Радою триває безстрокове мирне громадське зібрання з метою підтримки «Великої політичної реформи», про що були завчасно подані заявки КМДА. Втім й досі їх вимоги - ухвалити конкретні законопроекти не були винесені на розгляд Парламенту. 

Оскільки цей сесійний тиждень є останнім у 2017 році, Юрій Дерев’янко та Іван Слободяник просять винести на розгляд проект Постанови про відкликання ЗУ про антикорупційні суди, проект ЗУ «Про антикорупційні суди», який згідно з Конституцією має бути внесений Президентом, проект закону «Про президента та порядок припинення його повноважень», а також розглянути в другому читанні новий законопроект про вибори. 

Крім того, під час погоджувальної ради Юрій Дерев’янко закликав Андрія Парубія зустрітись з мітингувальниками. 

«Завжди Верховна Рада була осередком демократії. Тому прошу вас знайти час і зустрітись з представниками мирних протестувальників», - звернувся Дерев’янко до Парубія. 

Нагадаємо, під час погоджувальної ради сьогодні Юрій Дерев’янко заявив, що біля Жовтневого палацу в Києві 17 грудня відбулась провокація, під час якої лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі закликав людей зупинитись та не вчиняти штурму, нардеп ввімкнув присутнім відео, яке це підтверджує.