Дерев’янко спростував заяви про те, що він нібито не голосував за виборчий кодекс (ВІДЕО)

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко заявив, що голосував за новий виборчий кодекс, однак система не спрацювала, і тому він подав письмову заяву спікеру парламенту, щоб його голос зарахували.

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді 8 листопада.

"Вчора я голосував практично двічі за закон, який стосується виборчого законодавства. Перший раз — коли система, на яку витрачена величезна кількість грошей, не спрацювала. Другий раз письмово, спрямовуючи до пана Парубія заяву, щоб мій голос був зарахований", — підкреслив депутат.

Він зауважив, що голова ВРУ Андій Парубій блокує відображення на сайті парламенту заяв, які стосуються голосувань.

Коментуючи заяву народного депутата Максима Бурбака про те, що нібито Дерев"янко не проголосував за зміни виборчого законодавства, один з лідерів РНС сказав: "Дуже важливо, щоб люди бачили, що ви і ваш представник, який говорив, голосували так, щоб закон не був вчора прийнятий".

Він наголосив на необхідності ухвалити нове виборче законодавство і підкреслив, що це є однією з вимог людей, які вийшли на акцію під Верховну Раду.

"Для того, щоб не було "рюкзаків Авакова" , для того, щоб не було планшетів в міністерстві, де крадуть у два-три рази, щоб не було різних бронетранспортерів і палива, яке також крадуть, нам дуже важливо змінити це законодавство. Тому ми всі будемо уважно стежити за тим, як ви будете голосувати в цілому", — підкреслив парламентар.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Виборчого кодексу України. Законопроект №3112-1 підтримали 226 депутатів. Він зокрема передбачає проведення парламентських виборів у 27 виборчих регіонах.

Народний депутат Максим Бурбак заявив під час виступу з трибуни парламенту, що народні депутати Юрій Дерев"янко і Семен Семенченко не проголосували за виборчий кодекс в першому читанні. Спікер Андрій Парубій також підтримав цю позицію.