Дерев’янко: РУХ НОВИХ СИЛ розпочинає парламентську процедуру імпічменту президента (ВІДЕО)

РУХ НОВИХ СИЛ розпочинає збір підписів народних депутатів для початку парламентської процедури відставки президента в порядку імпічменту. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко під час погоджувальної ради 14 травня.

«Я хочу зробити дуже важливу заяву: з сьогоднішнього дня РУХ НОВИХ СИЛ розпочинає збір підписів народний депутатів для початку парламентської процедури відставки президента в порядку імпічменту, керуючись статтями 93, 111 Конституції України, а також статтями 171, 172 Регламенту Верховної Ради.

Він додав, що через цю процедуру є один можливий шанс розпочати розслідування можливих кримінальних злочинів, які здійснив Петро Порошенко.

«Чи може Верховна Рада мовчати відносно можливих злочинів Президента, про які повідомляють в ЗМІ, розпочинаючи з панамських офшорів, впровадження схеми Ротердам+, розкрадання бюджету на постачанні українській армії військової техніки і закінчуючи фактами, оприлюдненими в плівках Онищенка», - обурився депутат.

Дерев’янко закликав провладні фракції, а також опозиційні фракції поставити поставити свої підписи на бланку до відповідної постанови, щоб розпочати цю процедуру.

Нагадаємо, 25 квітня 2018 року біля Адміністрації Президента України відбулась акція протесту, у ході якої представники РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі заявили про новий етап протесту за імпічмент, оголосили про початок юридичної процедури імпічменту Президента та провели своєрідний перформанс, який символізував свавілля і безпринципність Президента Порошенка у розкраданні країни.