Дерев’янко розкрив плани РУХУ НОВИХ СИЛ на президентських і парламентських виборах

Партія РУХ НОВИХ СИЛ обов’язково братиме участь у президентських і парламентських виборах в 2019 році. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев"янко в ефірі телеканалу ATR. 

"РУХ НОВИХ СИЛ піде на вибори 2019 року, і президентські і парламентські", — сказав він. 

Дерев'янко повідомив, що кандидатура на посаду президента України від РНС буде визначена найближчим часом. 

"Хто йде на президентські вибори від РНС — ми визначимось на нашому З'їзді. Це буде найближчим часом. Безумовно, ми будемо тами свою кандидатуру, яка буде висунута", — зазначив політик. 

Дерев"янко також повідомив, що досить часто спілкується з Михайлом Саакашвілі. 

Він нагадав, що з моменту створення РНС було 4 члени Ради партії, яка є вищим керівним органом (Михайло Саакашвілі, Юрій Дерев'янко, Ольга Галабала, Давід Сакварелідзе). 

"Партія, з точки зору Статуту, діяльності була і є багатолідерною. Це не виключає того, що ми всі розуміли, що найбільшу політичну вагу мав Михайло Саакашвілі", — зазначив нардеп. 

Він підкреслив, що де-факто Саакашвілі залишається членом Ради партії, однак де-юре не може підписувати документи, оскільки наразі судиться щодо незаконного позбавлення себе українського громадянства.Коментуючи плітки про відсутність лідера і керування в партії, Дерев'янко запевнив, що це не так. 

"Партія працює, дуже швидко розбудовується. Ми, безумовно, будемо брати участь у виборах. Влада обов"язково має помінятись. При існуючому президентові Україна не має майбутнього. Наступні 5 років не можна втрачати. Ми не повинні втрачати шанс обрати кращого керівника", — підсумував Юрій Дерев'янко. 

Нагадаємо, чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року.