Дерев’янко: РНС – єдина справжня опозиційна сила, яка здатна втілювати зміни в життя (ВІДЕО)

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу ATR. 

Депутат повідомив, що 16 квітня відбулась велика політрада РНС, де зібрались понад 60 керівників обласних осередків партії, а також керівники осередків в містах з населенням більше 100 тисяч мешканців.

Він додав, що учасники політради разом з Михайло Саакашвілі обговорювали план подальших дій.

«Якраз завдяки РУХУ НОВИХ СИЛ сьогодні рейтинг Петра Порошенка дорівнює майже нулю або дуже близький до цього показника», - підкреслив Дерев’янко.

Він додав, що РНС сьогодні є тією єдиною справжньою опозиційною силою, яка не тільки має план дій стосовно того, що треба зробити, а й величезну кількість кадрового потенціалу, людей, які здатні втілювати це в життя. Окрім того, лідер партії Михайло Саакашвілі – єдиний з українських політиків, який може впевнено сказати, що йому вже вдалось це зробити.

«Крім протестного руху і тієї боротьби, яку і так ми ведемо, ми будемо доносити до людей всі ті конструктивні речі, програму наших дій, яку ми будемо втілювати», - поінформував нардеп.

Дерев’янко також повідомив, що кількість членів політради партії не зменшилась, а збільшилась. «З’явились нові хороші люди, як очолюють зараз міські організації», - додав він.

Політик відзначив, що РУХ НОВИХ СИЛ бореться за те, щоб зміни, за які люди виходили 4 роки назад на Майдан, були втілені. «Щоб чітко все називати своїми іменами, щоб ми мали країну, побудовану за європейськими стандартами», - підкреслив депутат.

Він також відзначив, що РНС – це не просто партія, це широка платформа, яка об’єднує і лідерів різних суспільних рухів, і позапартійних.

Дерев’янко також підкреслив, що Президент Порошенко багато уваги приділяє РНС, намагаючись його дискредитувати.

«Погано, що політичні в’язні знаходяться у в’язниці. У вівторок о 16.00 буде суд щодо запобіжного заходу Северіону Дангадзе. Його перевели із СІЗО СБУ на Лук’янівку, де його фактично катують. Закрили в камеру без вікон, нікого не допускають, щоб вибивати якісь покази проти Саакашвілі і РНС», - обурився Дерев’янко.

Він закликав усіх небайдужих українців прийти в суд, що підтримати Дангадзе, якого можна назвати політв’язнем режиму Порошенка.

Нагадаємо, 16 квітня відбулось засідання політради РУХУ НОВИХ СИЛ. В порядку денному були питання стратегії і тактики подальшої роботи, обрання члена Ради партії, обрання членів Центрально-ревізійної комісії, проект змін до Статуту партії та інші важливі питання.