Дерев'янко: Післямайданна влада вперше відмовляється від діалогу з українцями (ВІДЕО)

Фракції Блоку Петра Порошенка і Народний Фронт під час погоджувальної ради проголосували проти розгляду питань, які вимагають розглянути тисячі людей, що приїхали на акцію під Верховну Раду. 

Про це заявив народний депутат, член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев'янко журналістам після погоджувальної ради у вівторок. 

"Велика ганьба, що дві наші фракції, партії пройшли після Майдану в парламент, які були демократичними до цього часу, а зараз не хочуть виходити до людей. Це перший прецедент коли післямайданна влада відмовляється від прямого діалогу з громадянами України, які прийшли сьогодні під парламент", - заявив нардеп. 

За його словами, люди мають лише три прості вимоги:

1. Скасування депутатської недоторканості.

"Дуже проста вимога, закон зареєстровано, він є, його треба поставити сьогодні на розгляд і проголосувати, направити в Конституційний Суд", - сказав представник РНС.

2. Зміна виборчого законодавства.

"Це фактично зміна правил формування влади без корупції, без мажоритарки, без телевізійної і бордової реклами, без грошей", - пояснив нардеп.

3. Антикорупційний суд.

"Коли представник Президента говорить, що Президент не хоче втручатися у злочини, які творяться в Міністерстві оборони - найкраще підтвердження цих слів - створення Антикорупційного суду. Потрібно сьогодні проголосувати цей законопроект у редакції 6011, де Венеційська комісія дала позитивний висновок", - сказав Дерев'янко.

Він додав, що якщо кілька тисяч громадян України приїхали під Верховну Раду вимагати ухвалення цих законів, то дуже неправильно ігнорувати волю тих людей, завдяки яким БПП і НФ потрапили в парламент. 

"Нам дуже прикро, що сьогодні Народний фронт і БПП під час голосування у Верховній Раді не дали голоси за те, щоб сьогодні це включити в порядок денний і негайно розглянути. Нам дуже прикро, що всі обіцянки, які давались після Майдану Президентом, і цими фракціями і цими партіями сьогодні на ваших очах фактично не виконуються.", - підкреслив депутат.

Дерев'янко переконаний, що ухвалення медичної реформи можна відкласти на півдня або на один день.

"Медична реформа може зачекати півдня, а може ще один день. Ми 25 років, всі українці, чекаємо змін в медичній реформі", - заявив нардеп.


Нагадаємо, кілька тисяч активістів та представників різних опозиційних сил 17 жовтня вийшли під стіни Верховної Ради на всеукраїнську акцію протесту.