Дерев’янко представив команду РУХУ НОВИХ СИЛ у Бібрську ОТГ на Львівщині (ФОТО)
Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко представив громаді кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ на вибори в Бібрську об’єднану територіальну громаду на Львівщині. 

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Юрій Дерев’янко підкреслив, що повністю підтримує таких людей ЗМІН, які готові швидко втілювати позитивні зміни в життя.

«Ми разом готові робити все, що говоримо. Чим більше таких людей, які внутрішньо готові змінювати країну, тим ми швидше переможемо. ОТГ - це реально круто! Вже створені ОТГ роблять бетонні дороги, міняють котли, впроваджують енергоефективність. Вони за 2-3 роки зробили більше, ніж отримали за 27 років незалежності. Депутат ОТГ - це вагома людина, яка формує бюджет, апарат виконкому, вирішує як мають бути побудовані медичні установи, реально впливає на процес. Землі за межами населених пунктів мають бути комунальною власністю ОТГ! Це справді нові можливості! Добре, що ви не чекаєте примусового об’єднання, йдете вперед, я вас у цьому обома руками підтримую. У вас величезні перспективи!», - звернувся Дерев’янко до мешканців Бібрки.

Координатор обласного осередку РНС Ігор Брик зазначив, що команда РНС поєднує молодих, прогресивно мислячих людей з досвідченими фахівцями у галузях охорони здоров‘я, освіти, підприємництва тощо.

«Нова ОТГ і вибори 23 грудня доведуть, що до влади у Бібрці прийдуть люди з інакшими поглядами і життя громади зміниться в кращий бік. Наше гасло: живи в селі - отримуй сервіс кращий, ніж в місті. Ми відстоюємо принцип пріоритетності розподілу коштів громади, принцип прямої демократії - громадська рада, громадські слухання і обговорення мають бути постійними і впливовими при вирішенні проблем», - підкреслив Брик.

До команди кандидатів від РНС в Бібрську ОТГ увійшли: член партії РНС Ярослав Грицик, підприємець Юлія Бецко, вчитель початкових класів Ганна Блавіцька, член партії РНС та підприємець Ігор Брик, викладач математики Оксана Брик, лікар Уляна Гнатків, менеджер Володимир Данило, підприємець Ігор Данильців, безпартійний Тарас Задерецький, помічник адвоката Христина Зіменко, економіст Оксана Зінчук, старший технік «Галич Фарм» Микола Кобрин, студент Роман Колтун, підприємець та член РНС Тарас Кривий, продавець-консультант Віталій Мисюк, керівник гуртка художнього дизайну Ірина Мисюк, підприємець Юрій Нагорний, медсестра Марія Пуделко, член партії РНС Ярослав Савченко, торговий представник Тарас Слобода та член партії РНС Павло Хамуляк.

Під час зустрічі Юрій Дерев‘янко розповів мешканцям Бібрки про ідею побудови цифрової держави та неоекономіки, які пропонує втілити у своїй президентській програми.

Нагадаємо, в Україні 23 грудня мають відбутись вибори в об’єднані територіальні громади. Однак через воєнний стан в 10 областях вибори не відбудуться, зокрема у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.