Дерев’янко пояснив, чому не відбуваються зовнішні праймеріз серед кандидатів в президенти (ВІДЕО)

Політичне рішення щодо кандидатури в Президенти України РУХ НОВИХ СИЛ прийме в середині серпня на політраді партії. 

Про це заявив один з лідерів РНС, кандидат в президенти України народний депутат Юрій Дерев"янко в ефірі телеканалу ATV у Сумах. 

Він запевнив, що зараз РУХ НОВИХ СИЛ проводить внутрішньопартійні дискусії, внутрішньопартійний діалог, так звані внутрішні праймеріз для того, щоб визначитись з кандидатом. 

"Я, як член ради партії РНС, дав публічний меседж всьому суспільству і нашим партійцям в тому числі, що я готовий поборотися за найвищий пост в державі. Але не для того, щоб поборотися, а для того, щоб запропонувати суспільству альтернативне бачення, як Україна буде сильною, незалежною, успішною, безпечною", — заявив Юрій Дерев"янко. 

Він додав, що зараз проходять відкриті партійні конференції РНС в різних регіонах України."Кожен має шанс в кожній області запропонувати свою кандидатуру, якщо має бажання і має програму", — запевнив політик. 

Політик повідомив, що разом з лідером РНС Михайлом Саакашвілі вони планували ініціювати зовнішні праймеріз. "Поки що не виходить, тому що немає багато бажаючих взяти участь у зовнішніх праймеріз", — сказав нардеп. 

"Тому ми зрозуміли, що якщо не виходять зовнішні праймеріз, то проведемо внутрішні праймеріз. І на політраді партії в середині серпня приймемо політичне рішення. А юридичне рішення усіма політсилами буде ухвалюватись з моменту початку виборчого процесу, який починається за законом з 31 грудня 2018 року", — пояснив Юрій Дерев"янко. 

Нагадаємо, Юрій Дерев"янко заявив, що має намір балотуватись на виборах президента України в 2019 році. 

РУХ НОВИХ СИЛ на Прикарпатті, Тернопільщині та Львівщині підтримав кандидатуру Юрія Дерев'янка на посаду президента України. Відкриті конференції в різних регіонах України ще тривають. 

Президентська програма Юрія Дерев"янка складається з чотирьох частин: неоекономіка, цифрова держава, пряма демократія, безпека і оборона.