Дерев’янко: «Плівок Онищенка» достатньо для порушення кримінальної справи проти Порошенка (ВІДЕО)

Оприлюднених «плівок Онищенка», на яких йдеться про можливо корупцію за участі президента Порошенка, абсолютно достатньо для порушення кримінальної справи. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.

«За чинним українським законодавством цього абсолютно достатньо для порушення кримінальної справи, для внесення даних в ЄРДР і початку розслідування. Кожен народний депутат має зробити все, щоб це було зроблено», - заявив нардеп.

Він додав, що це має зробити прокурор, або будь-який слідчий, який це все побачив і почув.

«Якщо він це не зробить, будь-який депутат може звернутись зі зверненням про злочин стосовно того, що ми почули і побачили і вимагати, щоб було включено. Якщо цього не буде зроблено, треба звертатись до суду і суд має зобов’язати прокуратуру це зробити», - додав політик.

Древ’янко переконаний, що Порошенко нічим не відрізняється від Януковича.

«Чим це відрізняється від Януковича? Нічим. Ті самі 50 на 50. Ті самі «гарний хлопець». Ті самі «подумаємо-вирішимо», - обурився нардеп.

Він додав, що цю систему вибудував Порошенко ще до Януковича, а потім і Янукович.

«Я думаю, що олігархат народився тоді, коли Порошенко потрапив в парламент і почав замість служби українському народу вибудовувати свою олігархічну систему», - додав він.

Дерев’янко заявив, що Порошенко боїться, щоб не було слідства або будь-яких інших процедур, які стосуються його злочинів на посаді президента

Нагадаємо, 18 квітня в ефірі одного з телеканалів вперше прозвучали "плівки Онищенка" за участю чоловіка із голосом, схожим на голос Президента України Петра Порошенка. На записі нардеп-втікач Олександр Онищенко і людина з голосом, схожим на голос Порошенко обговорюють "договірняк" з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього.

В Адміністрації президента назвали "фейком" записи розмови депутата-утікача Олександра Онищенка з нібито президентом Петром Порошенком, щодо екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.