Дерев’янко підтримав киян, які борються з незаконною забудовою, що ведеться попри заборону суду (ВІДЕО)

Один з лідерів партії РУХ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко підтримав мешканців садибних забудов «Караваєві дачі» Солом’янського району міста Києва, які борються з незаконним будівництвом висотного будинку за адресою вул. Ярослава Галана, 32-А. 

Про це повідомила прес-служба нардепа.

У середу близько сотні мешканців вийшли на акцію протесту проти незаконної забудови.

Окрім Юрія Дерев’янко підтримати їх приїхали представники Солом’янського осередку РНС Анатолій Степаненко і Євгеній Фузик.

Також на місці подій перебували представники забудовника з адвокатом.

Дерев’янко, проаналізувавши документи заявив, що судом накладено арешт на ділянку і заборонено будь-яке будівництво.

«Ви вважаєте, що коли накладено арешт, то це означає, що цим майном ви можете користуватись, перетворювати, використовувати для подальших цілей будівництва?», - запитав нардеп у адвоката забудовникіів.

Однак адвокат заявив, о прямої заборони робити це немає.

Після перемовин сторін адвокат забудовника пообіцяв, що звернення за роз’ясненням до слідчого судді і до його отримання будівельні роботи не будуть проводитись. Його слова підтвердив і забудовник. «Ми очікуємо на роз’яснення щодо рішення суду і після цього буде зроблено висновок щодо можливості або відміни будівництва», - повідомив він.

Однак, люди, які кілька років борються із забудовником, не вірять у обіцянки.

Мешканці навколишніх приватних будинків повідомили Юрію Дерев’янку, що забудовник захопив частину ділянок сусідів, не реагує на зауваження, порушує усі норми.

Відомо, що департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва видав наказ, в якому скасував реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт по вул. Ярослава Галана, 32-А, замовником якої є обслуговуючий кооператив «Інстрой Девелопмент».

Слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва О. Бобровник 23.08.2017 року ухвалив накласти арешт на дану земельну ділянку та усі об’єкти нерухомого майна, в тому числі на будівлі, підсобні, підвальні і складські приміщення, виробничі і промислові приміщення, які використовуються для процесу будівництва або підготовчих будівельних робіт та знаходяться на вказаних земельних ділянках, із забороною розпоряджатися та використовувати майно до постановлення у кримінальному провадженні.