Дерев’янко: Патріотичні свята на Майдані проводить фірма, засновник якої зареєстрований в Москві

Патріотичні заходи на Майдані Незалежності та Хрещатику, присвячені в тому числі вшануванню Революції Гідності, проводить фірма, один з бенефіціарів якої зареєстрований в Російській Федерації. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев"янко. 

У Національному меморіальному комплексі Героїв Небесної Сотні — Музеї Революції Гідності на звернення Дерев"янка повідомили, що з листопада 2017 року по липень 2018 року на Майдані Незалежності та Хрещатику проводяться наступні заходи: 

- з 21.11.2017 до 31.07.2018 виставка "Майдан: ландшафти пам"яті"; 

- з 15.02.2018 до 27.02.2018 виставка конкурсних проектів у номінації "Меморіал Героїв Небесної Сотні"; 

- з 18.02.2018 до 20.02.2018 інсталяція з портретами Героїв Небесної Сотні; 

- планується у червні-липні 2018 виставка конкурсних проектів у номінації "Музей Революції Гідності".Музей повідомив нардепу, що проводив та планує проводити ці заходи спільно з Міністерством культури України, ГО "Розвиток заради майбутнього" та ТОВ "Зінтеко".

Як вдалось з"ясувати Юрію Дерев"янку, одним зі співзасновників та кінцевих бенефіціарів ТОВ "Зінтеко" є Олександр Мостаков, який зареєстрований у Москві (Російська Федерація).

"Тобто на виставках, приурочених до патріотичних пам"ятних дат, в тому числі щодо Революції Гідності, заробляє фірма, один із співвласників якої зареєстрований в РФ", — обурився народний депутат.

Нагадаємо, раніше Київська міська державна адміністрація повідомила Дерев"янку, що не були організатором та не фінансувала виставки на Майдані Незалежності в Києві, частиною експонатів яких були масивні металеві конструкції.