Дерев'янко озвучив подальший план дій РУХУ НОВИХ СИЛ (ВІДЕО)

РУХ НОВИХ СИЛ та його прихильники, а також небайдужі українці, будуть продовжувати мирні акції протесту по всій Україні, а також висувати у нову владу гідних представників зі свого середовища. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко, виступаючи перед учасниками Віче на Майдані Незалежності в Києві.

Він подякував усім присутнім за те, що вони зібрались на Віче, незважаючи на перешкоди влади та сильний мороз.

"Я низько вклоняюсь перед кожним з вас, хто прийшов в такий лютий мороз на Майдан Незалежності. Перед кожним українцем, який сьогодні не побоявся і вийшов в більше 40-ка містах на мирний марш за відставку Порошенка", - заявив Дерев'янко.

Він додав, що українці, які вийшли на протест, говорять "ні" диктатурі в Україні, ні перепризначенню Путіна в РФ, ні перепризначенню Порошенка в Україні.

"Ми говоримо, що Крим - це Україна. Сьогодні ми всі солідарні з кримськотатарським народом, який чотири роки назад втратив свою рідну землю. І кожен українець втратив свою рідну землю", - підкреслив також політик.

Дерев'янко заявив, що сьогодні потрібно рухатись паралельно двома шляхами.

"З одного боку, не даємо їм спокою, продовжуємо активні мирні марші і ріст нашого протесту по всій Україні. А паралельно - шукаємо серед нас і висуваємо серед нас найкращих представнків, які здатні дійсно зламати і змінити цю систему. Саме за таким планом дій ми повинні рухатись", - закликав депутат.

"Ми маємо пришвидшити, щоб ця банда пішла геть . І одночасно, маємо підібрати і відстояти тих людей, які мають стати на їх заміну. І зможуть вивести Україну вперед", - підсумував Юрій Дерев'янко.

Нагадаємо, у неділю, 18 березня, на Майдані Незалежності в Києві та у понад 40-містах відбуваються мирні акції протесту за відставку президента Порошенка. Раніше влада вкрала вантажівку зі сценою для проведення заходу, однак це не завадило його учасникам.

В цей день також відбуваються вибори президента у Російській Федерації та спливає 4 роки з моменту анексії Криму РФ.