Дерев’янко озвучив кількість підписів під поданням, яке ініціює розслідування можливих злочинів Порошенка (ВІДЕО)

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в черговий раз закликав народних депутатів поставити свої підписи під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України Порошенка П.О. з поста в порядку імпічменту. 

Про це він заявив на погоджувальні раді в понеділок, 21 травня.

«Факти причетності Петра Порошенка до злочинів, які стосуються панамських офшорів, корупції на армії, схеми Ротердам+, плівок Онищенка та його свідчень оприлюднили українські та міжнародні ЗМІ», - нагадав Дерев’янко.

Він підкреслив, що єдиною можливістю розслідувати можливі злочини Порошенка є ініціювання процедури імпічменту.

«Ніхто, ні ГПУ, на НАБУ не мають права займатись сьогодні розслідуванням можливих злочинів стосовно президента. Це може зробити лише парламент», - підкреслив політик.

Він додав, що першим кроком, щоб реально розпочати цю процедуру є підпис народних депутатів під відповідним письмовим поданням.

«Зараз у нас є 58 підписів з необхідних 226-ти», - повідомив Юрій Дерев’янко.

«Українці чекають ваш підпис під цим документом і дуже уважно слідкують за тим, чи готовий кожен з нас, народних депутатів розпочати розслідування таких можливих злочинів, чи буде їх просто покривати», - звернувся він до парламентарів, керівників фракцій і комітетів.

Нагадаємо, РУХ НОВИХ СИЛ розпочав збір підписів народних депутатів під поданням про ініціювання процедури імпічменту Порошенка, для розслідування фактів його можливих злочинів.