Дерев’янко: Необхідно залучити молодь до голосування на виборах та запровадити контроль над обраною владою (ВІДЕО)

Молодь в Україні здебільшого не бачить необхідності ходити на вибори, тому майбутнє України обирають здебільшого люди поважного віку. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев"янко під час форуму "Нова країна" з переглядом фільму Михайла Саакашвілі "Україна, якій вдалося" в Житомирі. 

"Такий парадокс — наше майбутнє обирають люди, яким 60+. Молоді люди, яким 18-27 років, не вірять у вибори, не ходять на вибори і не розуміють важливості ходити на вибори. А більш літні люди, як правило, всі ходять на вибори", — констатував нардеп. 

Тому, за його словами, виходить так, що майбутнє України визначають люди, які мають поважний вік. 

Дерев"янко заявив, що чинна влада на чолі з Порошенком має багато планів, як сфальшувати наступні вибори, в тому числі "за гречку".

"Коли доводять людей до зубожіння, звісно знаходиться частка людей, які навіть публічно кажуть, що вони продають свій голос", — обурився політик. 

Він навів дані соціологічного дослідження, згідно з якими 15,6% громадян України готові продати свій голос за гроші. "Це тільки ті, хто публічно сказав, що вони готові. Це величезний ризик фальшування і отримання такого волевиявлення, яким воно не є насправді", — підкреслив Дерев"янко. 

Він заявив, що потрібно запровадити механізм контролю за тими, кого обирають українці . 

"Ми завжди маємо ту владу , яку ми обираємо. Нам потрібно навчитися обрати і головне -запровадити механізм контролю за тими, кого ми обираємо", — заявив нардеп.

Дерев"янко повідомив, що РУХ НОВИХ СИЛ виступає за ухвалення нового закону про вибори — із забороною політичної телевізійної і бордової реклами і відкритими списками. 

"Інакше соціальні ліфти ніколи не будуть працювати", — додав він.

Нагадаємо, майже півроку тому, 7 листопада 2017 року, Верховна Рада прийняла за основу проект Виборчого кодексу, який передбачає пропорційну виборчу систему з відкритими списками на виборах народних депутатів України.  РУХ НОВИХ СИЛ виступає за ухвалення цього закону в цілому з відповідними правками.