Дерев‘янко не знає, що курить Аваков (ВІДЕО)

Заяви екс-регіонала Володимира Олійника про фінансування наметового містечка під Верховною Радою та розповсюдження цієї інформації главою МВС Арсеном Аваковим є брехнею з метою дискредитації. 

Про це заявив один із лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.

«Коли злодії говорять різні речі і підігрують іншим злодіям, то для мене все це зрозуміло. Але коли пан Аваков, не знаю що вони там курять, чи можливо у них кабінеті випробовують якісь гази нервово-паралітичні, коментує цих всіх злодіїв і також їм підігрує – це вже зовсім інша історія», - заявив депутат.

Він назвав Володимира Олійника злодієм.

«Це «шестірка» Ахметова, який сьогодні є другом і партнером Порошенка, а також залишається партнером Януковича. Ми просто чекаємо зараз чергове звернення Януковича з Ростова про те, що він також це все фінансує і підтримує», - обурився нардеп.

Він підкреслив, що дані заяви є одним зі способів дискредитації.

«Зараз це все абсолютно одна шайка-лійка, починаючи з Януковича, Порошенка, Олійника, Авакова, якщо він цю всю брехню розповсюджує», - заявив Дерев’янко.

Нагадаємо, колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що бере участь у фінансуванні мітингу біля будівлі Верховної Ради. Цю інформацію розмістив на своїй сторінці в Facebook глава МВС Арсен Аваков.