Дерев’янко назвав справжніх злочинців і героїв під час повернення Саакашвілі в Україну (ВІДЕО)

Під час повернення лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в Україну 10 вересня представники влади вчинили цілу низку злочинів, а звичайні українці показали себе як справжні герої. 

Про це заявив народний депутат, член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко на брифінгу в парламенті 19 вересня.

Він підкреслив, що влада почала розповсюджуватись пропагандистку тезу про «прорив» на кордоні між Польщею і Україною 10 вересня, хоча насправді ніякого прориву не відбулось.

«Перші злочинці почали оголошувати про те, що вони будуть розстрілювати громадян України і народних депутатів, які публічно приїдуть зустрічати Саакашвілі», - вважає депутат.

За його словами, серед них був і радник глави МВС Ілля Ківа. «І це збурення, яке він сіяв через ЗМІ, до цього часу не є розслідуваним, не є покараним», - обурився депутат.

Наступними злочинцями, на переконання Дерев’янка, були ті люди, які привезли і організували привезення величезної кількості тітушек в Краковець. «Їх наймали по 300 доларів для того, щоб вони приїхали на польсько-український кордон, створили там безчинства, створили там бійку, поставили під загрозу життя і здоров’я громадян, які мирно приїхали зустрічати Саакашвілі», - розповів депутат.

Наступними злочинцями, за словами Дерев’янка, були посадовці, які блокували міжнародний потяг «Інтерсіті», який мав вирушити з Перемишля у Львів.

«Конкретні злочинці, які знаходяться в найвищих посадових кабінетах, своїми командами заблокували міжнародний поїзд, який не рушив в Україну», - підкреслив Дерев’янко.

Він також додав, що ще одні злочинці заблокували пункт пропуску Шегині через замінування.

«Також ці злочинці лякали громадян з іншого боку пункту пропуску, що зараз все вибухне, щоб всі тікали геть», - розповів Дерев’янко.

«Один зі злочинців – який дав наказ генерал-майору Єгорову не реагувати на офіційне звернення народних депутатів , громадян України проводити негайну евакуацію з замінованого пункту пропуску. Єгоров і інші злочинці абсолютно нічого не робили для того, щоб рятувати життя і здоров’я громадян України, які знаходились в пункті пропуску на території України», - підкреслив парламентар.

За його словами, справжніми героями себе продемонстрували звичайні українці.

«Справжні герої, які стали заручниками цієї ситуації, – це звичайні громадяни які, розуміючи всі ризики, пішли рятувати інших громадян України витягуючи з пункту пропуску з безпечну зону», - заявив народний депутат.

Він також додав, що героями є звичайні прикордонники, які не застосували силу, зброю та не спустили собак на людей, розуміючи ситуацію.

«Всю цю координацію здійснювала Адміністрація Президента, буз сумніву, тому що саме вони мали на меті зробити все, щоб Саакашвілі, адвокати, журналісти не могли мати дотику до прикордонників», - переконаний Дерев’янко.

Він додав також, що злочинці з правоохоронних органів почали незаконно викрадати людей після 10 вересня та привозити їх на допити. Дерев’янко закликав владу схаменутися і не робити цього.

Нагадаємо, після позбавлення громадянства Михайло Саакашвілі 10 вересня потрапив в Україну через пункт пропуску Шегині разом з деякими народними депутатами та активістами.