Дерев’янко назвав найважливіший закон, який Верховна Рада має ухвалити на початку нового політичного сезону (ВІДЕО)

Найголовнішим законом, який має ухвалити Верховна Рада в новому політичному сезоні, є зміна виборчих правил для наступних народних депутатів.  

Таку думку висловив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone. 

«Основним є Виборчий кодекс. 6 вересня під Верховною Радою збираються всі політичні сили і громадські організації, які дійсно хочуть змінити виборчу систему», - сказав політик. 

Він нагадав, що сьогодні в країні діє мажоритарна система. «Ми маємо фактично закони Януковича, де цей парламент, який ми критикували, ці нові обличчя зайшли по старих правилах. Коли олігархи, гроші, підкуп формує команду нових обличь у Верховній Раді. Тому найголовніше – це змінити правила формування влади. Це якраз є Виборчий кодекс», - пояснив Дерев’янко. 

Він нагадав, що партія РУХ НОВИХ СИЛ чітко і послідовно виступає за це. 

«Ми цією боротьбою займались більше року, щоб ми мали відкриті партійні списки, щоб в нас не було мажоритарки, щоб була заборонена політична реклама під час виборчого процесу», - підкреслив нардеп. 

Дерев’янко вважає, що одразу буде видно, хто з політичних сил хоче справді змінити систему, щоб в країні було менше «гречки», а більше змагання ідей, а хто хотів би лишити стару систему. 

Дерев’янко також вважає, що до влади мають приходити нові обличчя. 

«Треба витіснити весь цей старий політичний клас з усіх позицій: з позиції президента України, з позицій депутатів Верховної Ради, з позицій всіх депутатів на місцях, мерів. Тому що це все елементи старої системи, яка довела країну до того стану, в якому ми зараз є», - підкреслив він. 

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії РУХ НОВИХ СИЛ, які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РНС. 

На 6 вересня під Верховною Радою запланована акція, на якій від нардепів вимагатимуть ухвалити нове виборче законодаство.