Дерев'янко: ДМС пришвидшує судовий процес, щоб створити умови для депортації Саакашвілі (ВІДЕО)

Державна міграційна служба України (ДМС) спеціально прискорює розгляд апеляції стосовно справи лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, щоб прискорити спробу його можливої депортації чи видворення з України. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев"янко в ефірі телеканалу Newsone, перебуваючи в Київському апеляційному адміністративному суді, де Саакашвілі заявив про відвід колегії суддів. 

"Я думаю, що ці судді ніяким чином брати самовідвід не будуть. На мою думку, той суддя, який буде розглядати клопотання про відвід, звісно, відмовить", — спрогнозував нардеп. 

За його словами, завдання суду — якнайшвидше ухвалити рішення про те, щоб задовольнити позов Державної міграційної служби. 

"Це той випадок, коли в першій інстанції міграційна служба все виграла, суд повністю її задовільнив. Але вона, виявляється, сама собою була незадоволена і подала ще раз в апеляцію, щоб пришвидшити цей апеляційний розгляд", — підкреслив Дерев"янко. 

Він нагадав, що адвокати Саакашвілі мають 30 днів на подачу апеляції. "Але посіпаки з Міграційної служби, спеціально пришвидшують цей процес, що створити певні умови на їхню думку, щоб мати можливість видворити Михайла Саакашвілі", — вважає політик. Дерев"янко нагадав, що це не єдиний судовий процес, який стосується додаткового захисту Михайла Саакашвілі.  

"Навіть якщо вони цю перешкоду зараз приберуть, залишаються ще законні перешкоди для того, що вони могли його депортувати або видворити з України", — переконаний один з лідерів РНС. 

На думку Дерев"янка, на суд може вплинути кількість присутніх людей, активістів та журналістів, тобто суспільна увага.

"Ми знаходимся на умовній межі, коли Порошенко обманює весь світ по антикорупційному суду. Наші міжнародні партнери дивляться, як до України ставитись — підтримувати чи не підтримувати, співпрацювати з цією владою, чи ні. З українським народом вони завжди будуть співпрацювати", — підкреслив народний депутат. 

Нагадаємо, в понеділок лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі заявив про відвід колегії суддів з розгляду апеляції на рішення русу першої інстанції, який визнав законним відмову Державної міграційної служби надати Саакашвілі статус особи, яка потребує додаткового захисту. 

На засідання суду підтримати Саакашвілі прийшли представники посольства США, ОБСЄ, Європейського Союзу, народні депутати Юрій Дерев"янко, Семен Семенченко, Єгор Соболєв, Віталій Купрій, мер Глухова Мішень Терещенко, екс-нардеп Олесь Доній, лідери та активісти РУХУ НОВИХ СИЛ.