Дерев’янко: 64 народні депутати кинули виклик системі Януковича, яку зберігає Порошенко (ВІДЕО)

Письмове подання про ініціювання питання про усунення президента Порошенка з поста в порядку імпічменту вже підписали 64 народні депутати з різних політичних сил. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко з трибуни парламенту в п’ятницю, 25 травня.

«Сьогодні вже 64 народних депутати фактично кинули виклик системі, яку вибудував Янукович і яку зараз зберігає Порошенко», - сказав нардеп.

Він підкреслив, що, на превеликий жаль, в Україні відбувається реанімація принципів Януковича.

«Та сама жадібність, цинічність, узурпація влади, клановість управління. Якщо ми не зупинимо цю ситуацію, не матиме значення яке буде наступне прізвище наступного президента, це буде знову «янукович», - обурився нардеп.

Він заявив, що від кожного народного депутата залежить, чи будуть розслідуватись можливі злочини, вчинені будь-яким президентом, в тому числі і Петром Порошенком.

«Саме від вас, відповідно до Конституції і Закону про регламент, від вашого підпису під цією письмовою ініціативою, залежить те, чи розпочнеться ця процедура. Ні СБУ, ні Генпрокуратура, ні НАБУ не можуть розслідувати злочини Порошенка. Це подання – це виклик для всіх політичних еліт», - звернувся Дерев’янко до парламентарів.

Він нагадав, що президента Порошенка звинувачують в кількох дуже резонансних злочинах: панамські офшори, Ротердам+, корупція в армії, інформація, яка оприлюднена на плівках Онищенка, так звана «труба Курченка», хабарі від Злочевського і багато іншого.

«Це момент істини і тест для кожного народного депутата, який має сказати, він є новим політиком чи старим, він за те, щоб систему змінювати, чи її оберігати і не руйнувати. Шановні українці, стежте пильно за кожним підписом народного депутата, робіть висновки. Нам важливо, щоб ми мали змінену систему, а не її збереження», - підсумував Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, РУХ НОВИХ СИЛ розпочав збір підписів народних депутатів під поданням про ініціювання процедури імпічменту Порошенка, для розслідування фактів його можливих злочинів. Для початку процедури необхідно 226 підписів.