Делегати РНС Житомирщини підтримали кандидатуру Дерев’янка на президентські вибори (ФОТО, ВІДЕО)

На обласній конференції РУХУ НОВИХ СИЛ Житомирщини делегати висловили підтримку кандидатурі Юрія Дерев’янка на пост Президента України та обговорили його президентську програму. 

Про це повідомила прес-служба політика.

Дерев’янко розповів житомирянам про ідею неоекономіки, яка передбачає зміну податкової системи (лише 4 основні податки), легалізацію всіх видів бізнесу, захист права власності завдяки технології блокчейн та впровадження криптогривні.

Присутні поцікавились щодо кредитів МВФ, чи буде їх Україна віддавати, якщо так, то як?

«Наша модель неоекономіки дозволяє розрахуватись з МВФ в ближчі 5 років. У нас економіка зросте у 2-3 рази на 5 рік, тобто це 150-200% ріст ВВП. Якщо росте економіка - ми будемо мати профіцитний бюджет і це буде цілком реально», - відповів нардеп.

Юрій Дерев’янко розповів, як зробити так, щоб джерелом влади в Україні справді був народ.

«Зараз нас цинічно використовують раз на 5 років. У Житомирі 49 депутатів міської ради впродовж 5 років розпоряджаються пів мільярдом доларів бюджету. Чи хтось хоч раз спитав у самих житомирян, на що краще в першу чергу спрямувати ці кошти – будівництво сміттєпереробного заводу, дороги тощо? Я хочу щоб ми по державних чи місцевих питаннях мали право голосу дуже часто. Через особистий кабінет, як Приват24 ми зможемо давати оцінку чиновникам і депутатам, відкликати їх», - зазначив Дерев’янко.

Крім того, Юрій Дерев’янко розповів, як припинити війну та посилити безпеку і оборону України

«Має бути фінансовий план – разові витрати аби вирішити всі проблемні питання», - сказав він.

Дерев’янко вважає, що цей план мають сформувати сторони Будапештського меморандуму (крім Росії - країни агресора), а також країни, які запровадили проти агресора санкції. Також на цих територіях має запрацювати поліцейська і військова місії.

За словами Дерев’янка, ця Адміністрація працюватиме за міжнародними стандартами з дотримання прав людини і через 3-4 роки після відновлення територій тут будуть проведені місцеві вибори. Після цього ці території повноцінно повернуться до України.

Паралельно в Україні має запрацювати професійна та резервна армія за стандартами НАТО, а також люди мають мати право на захист та володіння вогнепальною зброєю, вважає політик.

Нагадаємо, кандидатуру Юрія Дерев’янка на президентські вибори вже підтримали на обласних конференція Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Чернігівська, Полтавська обласні організації.