Давіду Сакварелідзе вручили підозру за те, що зустрічав Саакашвілі на КПП «Шегині»

Слідчий Головного управління нацполіції Львівстької області вручив Давіду Сакварелідзе підозру у порушені роботи КПП «Шегині» під час зустрічі Михайла Саакашвілі 10 вересня. Підозру було вручено просто під час обіду в одному з Львівських кафе.  

Окрім цього Давіду Сакварелідзе інкримінують у те, що він чинив опір працівникам правоохоронних органів та у незаконному переправлені групи осіб через державний кордон України, шляхом усунення перешкод та за попередньою змовою осіб.

При цьому, про який саме державний кордон України йдеться не міг пояснити ані слідчий, ані поняті, що були присутні під час вручення підозри. Один з запрошених свідків був на підпитку, а другий – не міг приховати своєї розгубленості.

Давід Сакварелідзе переконаний, що українська влада нахабно використовує працівників державних органів та простих громадян, аби чинити правове свавілля і перекручувати закони.

«Ніякої юридичної логіки у цьому немає, тому що незрозуміло про який державний кордон перетинали. Отак ти вчиняєш зі справжніми патріотами, які декілька разів витягали тебе з тюрми, зробили тебе Генеральним прокурором і повернули тебе у політику. Тому я приймаю виклик», - звернувся Давід Сакварелідзе до Генерального прокурора України Юрія Луценка.

«Забрати у Михайла Саакашвілі громадянство не вдалося, зараз вони пішли шляхом вручення підозр. Мабуть, ані в українській, ані в грузинській політиці без цього не обійтися. Я цього не боюся. В країні, де іде війна, ми виявляємося найбільшими злочинцями. У людей забирають майбутнє, перспективу, життя. Тому цим папірцем мене не налякати. Беріть мене під варту, як наших активістів, я такий самий, як вони. Я теж борюся за Україну. Ми доведемо свою правду, ми будемо боротися за правду і за Україну і переможемо!», - наголосив Давід Скварелідзе.