Давід Сакварелідзе: Нас мають бути мільйони для мирного наступу на режим корупціонерів

Влада, розграбувавши народ, робить усе для того, щоб люди були змушені залишати країну і не бачили тут свого майбутнього. Настав час припинити цей безпорядок і переходити до мирного наступу мільйонів. 

На цьому наголосив один з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Давід Сакварелдізе на Марші за майбутнє 4 лютого. 

«Ми більше чотирьох місяців мирно вимагали те, чого заслуговує будь-яка європейська країна, чого заслуговують люди які, себе поважають. Ми вимагали елемантарних речей - поваги до людей, які привели владу до їх кабінетів. Натомість ми отримали цинічність, неповагу, Мальдіви та Сейшели, награбовані кошти та Майдан, заповнений залізними конструкціями, щоб перешкоджати акціям. Це робиться для того, щоб не давати людям нормально жити, створити такі умови, щоб люди були змушені залишати країну, щоб вони не бачили тут свого майбутнього», - наголосив Сакварелідзе.

Політик заявив, що настав час для мирного наступу, для цього на акції протесту має виходити все більше людей, які змусять цю владу піти.

«Нас лякають війною. Виявляється у воєнний час не можна заважати злодіям красти, не можна заважати відпочивати на Мальдівах. Ми не допустимо цього безпорядку, прийшов час переходити до наступу. Наш наступ буде мирний, але добре організованим. Ми можемо перемогти переконавши свого друга, сусіда, родича приходити на акції протесту, роздати листівки на роботі, в метро, на вулиці і почати народне фінансування протестного руху. Ми не збираємось здаватись і обов’язково переможемо» - заявив Давід Сакварелідзе.