Cправа про "держпереворот за гроші Курченка" розвалилась. Докази її фабрикування СБУ та Порошенком

Задіяні у сфабрикованій кримінальній справі проти представників РУХУ НОВИХ СИЛ олігарх Курченко та його права рука Динник, які переховуються в Росії та начебто, за інформацією ГПУ та СБУ, планували з РНС держпереворот в Україні, насправді самі ж співпрацюють з СБУ та Президентом Порошенко.  

Вся так звана справа про "держпереворот за гроші Курченка" проти представників РНС з'явилась після розпалу акцій протесту партії РУХ НОВИХ СИЛ з основною вимогою - імпічменту Порошенка.

ГПУ та СБУ 4 грудня затримали керівника Київського обласного осередку РНС Северіона Дангадзе і одразу на другий же день Генпрокурор Юрій Луценко в Парламенті виступив з "сенсаційними доказами" у цій справі - записами розмов, в яких йдеться про скинення влади за 300 тисяч євро взамін на гарантії ведення бізнесу олігарха-втікача Сергія Курченка в Україні. На плівках були оприлюднені начебто голоси Михайла Саакашвілі та Северіона Дангадзе, довіреною особою Курченка у цій справі виступив Олександр Динник.

Впродовж останніх півроку влада кинула всі сили, аби розкрутити цю так старанно фабриковану справу. Обшуки в активістів в пошуках якоїсь зброї, вибухівки та власне курченківських грошей, допити активістів щодо "держперевороту", систематичний тиск на Северіона Дангадзе, аби вибити зізнання та покази на інших. Але попри всі старання - жодної гривні, автомата чи свідка. Єдиними свідками у справі проходять славнозвісні "Вовк" та "Заєць", покази яких, зрозуміло, були сфабрикованими - їх розгромили адвокати Дангадзе та Саакашвілі на численних судових засіданнях.

Будь-який зв'язок представників РНС з Курченком та Динником так і не змогли підтвердити. Зате відслідковується зв'язок останніх з ближчим колом Порошенка та СБУ.

Олігарх Сергій Курченко та його права рука у бізнесі Олександр Динник після Майдану переховуються в Росії. За ідеєю ГПУ та СБУ, вони планували руками РНС провести держпереворот в Україні з метою захистити тут свій бізнес.

І ось з'ясувалось головне - їх бізнес тут захищає саме СБУ і Порошенко. Курченко, як відомо зі скандальних плівок Порошенка-Онищенка, спокійно веде бізнес з Порошенком продаючи 112 канал, крадучи в держави нафтопровід та торгуючи газом.

Олександр Динник, втікши до Москви і будучи оголошеним МВС у розшук, стає засновником громадської організації "Розбудова" в Україні (співзасновники Гаркуша та Журавльов - наближені до Курченка особи), яка спочатку безкоштовно будує житло для спецназу СБУ у 2015 році, а влітку 2017 року виграє тендер та починає будувати житло для працівників СБУ в Ужгороді. Цікаво, що все житло будується за власні гроші ГО. А головою конкурсної комісії у червні 2017 року, яка дає дозвіл ГО будувати житло для працівників СБУ є ніхто інший, як Гелетей - брат начальника охорони Порошенка, який особисто реалізовував незаконне видворення Михайла Саакашвілі з України.

До слова про людину (Динника), яка будує житло для працівників СБУ: звинувачується у розкраданні 2,3 мільярда гривень, які були виведені у вигляді кредитів "Брокбізнесбанку" (власником був Курченко) компаніям із ознаками фіктивності, він проходить по справі розкрадань коштів "Аграрного фонду" на суму близько 2 мільярдів гривень, йому інкримінується заволодіння майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою.

Ця людина, член організованого злочинного угрупування, яке хоче скинути державну владу, якого Луценко та СБУ називають агентом ФСБ, який знаходиться у розшуку, спокійно будує безкоштовне житло для працівників СБУ на території військових частин та веде бізнес з Президентом України.

Як відомо, справу "про держпереворот" проти лідера РНС Михайла Саакашвілі заморозили після його видворення, а Северіона Дангадзе після 6 місяців тортур у СІЗО, погроз розправою його рідним змусили відмовитись від адвокатів та підписати "угоду зі слідством".

Не маючи жодних доказів у справі, доблесні правоохоронці, аби догодити Порошенку і позбутись основних його опонентів вирішили скористатись старими "добрими" методами КДБ та просто зламати людину, яку незаконно кинули за грати, та під тиском змусити його сказати хоч щось "необхідне", аби те ж ГПУ, СБУ та порошенківська банда могли прикрити свій зв'язок у фабрикуванні цієї справи.

Ця фейкова справа була направлена виключно для того, аби скомпроментувати основного опозиціонера та опонента Порошенка -  Михайла Саакашвілі, і саме для цього СБУ вдалось до таких дій!


За матеріалами видання Insider.ua


РУХ НОВИХ СИЛ заявляє, що будь-які заяви Северіона Дангадзе зроблені під тиском та тортурами влади та вимагає відкритого суду!

Порошенко зі своїми посіпаками залякали Северіона, підсилаючи до нього злодіїв «у законі», його матері погрожували та зламали руку, вони змусили його відмовитись від адвокатів, а тепер - підписати ганебну угоду зі слідством. 

Ми знаємо Северіона як бійця, здатного йти до кінця.

Ми заявляємо, що режим Порошенка-Луценка перестав бути просто клептократичним, він став повністю злочинним. 

РУХ НОВИХ СИЛ вимагає відкритого суду у справі. Суспільство має знати правду! Досить нас обманювати і шити сфабриковані справи!