Чумак заявив, що має номери машин і прізвища людей, які нелегально шпигуватимуть за Саакашвілі в Польщі (ВІДЕО)

Народний депутат Віктор Чумак заявив, що йому відомі прізвища людей та номери автомобілів, які нелегально шпигуватимуть за лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі в Польщі. 

Про це він заявив у своєму відеозверненні на Facebook. 

Чумак повідомив, що влада створює спеціальні загони з нацгвардійців, кримінальної поліції та інших спецслужб, щоб не пустити лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в Україну. 

«Для того, щоб не пустити в Україну одного грузина, Українська держава зібрала на кордоні з Польщею в пункті пропуску Краковець більше ніж 400 національних гвардійців, більше 200 представників правоохоронних органів - кримінальної поліції, купу людей, які називають себе оперативними працівниками з різних служб», - підкреслив нардеп. 

Він додав, що більше 20 людей відряджаються на польську сторону, щоб слідкувати за всіма переміщеннями Саакашвілі. 

«У нас є прізвища цих людей, є машини, на яких вони пересуваються. Ми не хочемо їх оголошувати. Ми просимо і вимагаємо від представників держави – не робіть цього. Не порушуйте ні українських законів, ні міжнародних конвенцій для того, щоб не було ні міжнародних скандалів за кордоном, ні скандалів всередині країни», - закликав Віктор Чумак. 

Він підкреслив, що буде особисто зустрічати Саакашвілі 10 вересня на пункті пропуску Краковець. 

«І питання не в тому, що я буду зустрічати колишнього грузинського президента, українського політика. Я буду зустрічати українського громадянина, по якому держава в особі правоохоронних органів і відповідних служб проїхалась катком», - зазначив він. 

Депутат додав, що для того, щоб повернутись назад в Україну, у Саакашвілі є всі правові підстави – міжнародні конвенції і українські закони.  

«Питання в тому, що цими законами, цими конвенціями просто нехтують українські політики. Нехтують через страх. Тому, що сам Саакашвілі не є конкурентом Президента Порошенка на майбутніх виборах, він не може бути членом парламенту на майбутніх виборах. Саакашвілі може бути тією людино, яка чесно й відверто, без всякого страху, розказуватиме, що відбувається в українській політиці. І саме цей страх змушує і Президента, і всю правоохоронну систему робити так, щоб Саакашвілі не заїхав в Україну. Це смішно», - сказав Віктор Чумак.

«Людина може і зобов’язана приїхати в Україну, може звернутись до українського суду, пройти всі процедури в українському суді для того, щоб відстояти своє право на громадянство і своє право на проживання на тій території, де вона хоче», - підкреслив парламентар. 

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера "РУХУ НОВИХ СИЛ" Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.