Члени Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ зустрілися з активом міста Дніпро

Одним з головних завдань регіональних осередків РУХУ НОВИХ СИЛ є партійна розбудова і підготовка до парламентських виборів.

Про це йшлося під час зустрічі членів ради та лідерів партії з активістами РНС у місті Дніпро. Поспілкуватися з регіональним активом завітали нардеп Юрій Дерев'янко, Давід Сакварелідзе, Іван Слободяник. Також у зустрічі взяли участь в.о. координатора РНС Дніпропетровщини Федір Свистун і депутат Дніпропетровської облради Анатолій Гайворонський. 

Як наголосив на початку зустрічі Юрій Дерев'янко, наразі РУХ НОВИХ СИЛ є єдиною справжньої проєвропейською опозицією і це чудово розуміють опоненти у владі.

«Порошенко і всі інші дуже чудово розуміють реальний стан справ в країні і реальну підтримку РУХУ НОВИХ СИЛ українцями сьогодні і зараз. І саме тому вони з такою силою намагаються нас не тільки дискредитувати, а й розв'язати будь-які кампанії з тим, щоб здійснювати певний тиск, політичні переслідування і все таке інше. Але в такій боротьбі відбувається дуже добре сортування зерен від полови. У такій боротьбі дуже добре пізнаються люди. І дуже добре для країни, що реальною опозицією є проєвропейська демократична опозиція. Дуже небезпечно для країни мати опозицію проросійську. І те, що РУХУ НОВИХ СИЛ є єдиною справжньою опозицією - це абсолютно точно», - сказав Дерев'янко. 

Нардеп зазначив, що чергові вибори до Парламенту відбудуться вже у 2019 році, а дострокові можуть відбутися ще раніше. Саме тому важливо забезпечити численні партійні організації РУХУ НОВИХ СИЛ на усіх рівнях. Тільки таким чином можна завести до ВРУ 300 депутатів від РНС та забезпечити захист

«Будь-яка влада отримується і здобувається не в результаті революційної боротьби, а в результаті виборів.Те, що ми маємо такий прекрасний актив у Дніпрі та в області - це чудово. Але цього недостатньо. Ми маємо дуже швидко розбудовувати команду на місцях, ми маємо дуже швидко розбудовувати всі структури, починаючи від міст і районів, до кожної виборчої комісії, тому що наші голоси мають бути захищені. Тому я хотів би, щоб наше зібрання було стартом такої швидкої розбудови», -закликав Дерев'янко. 

В свою чергу Давід Сакварелідзе зазначив, що повноваження приймати у партію нових активістів буде передано на місця, аби позбутися зайвої бюрократії і пришвидшити цей процес. 

«Ми на рівні центрального офісу ухвалили рішення, щоб максимально делегувати функцію прийняття в партію «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» на місця, щоб максимально прискорити цей процес і видачу членських посвідок. Тому що багато людей хочуть вступити до партії. Тому ми максимально передаємо ці повноваження на області і райони під особисту відповідальність кожного керівника. Ви усі знаєте стандарти РУХУНОВИХ СИЛ: це партія у якій нема місця представникам колишньої влади, комуністичної партії, партії регіонів, людям, які довгий час обіймали посади, пов'язані з ризиком корупційної діяльності. Тому ми не боїмося цього процесу. Навпаки, ми маємо увімкнути турбо-режим зараз», - сказав Сакварелідзе. 

Під час свого виступу член політради партії РНС Іван Слободяник висловив переконання, що з кожним днем прихильників РНС ставатиме все більше, адже вуличні протести триватимуть, а необхідність змін стає очевидною для все більшої кількості людей. 

«Якщо говорити про вуличний процес, то сьогодні ми однозначно є лідерами в цьому процесі. І головне, що ми показали, що є безліч людей, які не згодні з тим курсом, яким рухається країна. Я пам'ятаю себе у 2014 році, які були надії і сподівання. І сьогодні нами рухає цей розпач. Тому що ми бачимо сусідню Польщу, ми дивимось як живуть люди у Молдові. Я вже не кажу про реформи, які відбулися у Грузії. І ми розуміємо, що кожен день - це розставання на роки і роки. А ми хочемо жити у цій країні. Тому ми будемо і надалі формувати цей протест і висловлювати свою незгоду з тим, що відбувається. І нас ставатиме все більше», - сказав Слободяник. 

Також члени партії РНС відповіли на численні питання активістів та прихильників у Дніпрі. 

Нагадаємо, що 15 січня до Дніпра завітає лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі.