Четвертою вимогою до влади має стати закон про імпічмент Президента - Дерев’янко (ВІДЕО)

Окрім трьох головних вимог учасників акції протесту під Верховною Радою потрібно також домагатися ухвалення закону про імпічмент Президента. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко під час виступу на віче «Україна після Порошенка» під Верховною Радою 22 жовтня.

«Мені здається, що серед тих вимог, з якими ми вийшли захищати наше майбутнє, мабуть є ще одна також дуже важлива вимога, можливо навіть і головна, щоб Верховна Рада ухвалила закон про імпічмент Президента», - підкреслив нардеп.

Він додав, що важливо мати в країні баланс і не залежати від чергового Президента. «Добре, якщо він буде добрий, добре, якщо ми оберемо того Президента, який не зійде з розуму, коли отримає цю посаду», - сказав депутат.

Однак він підкреслив, що наразі немає «запобіжника», який би стримав наступного президента від того, щоб він не зійшов з розуму або не піддався на фінансові спокуси.

«Поки що в нас немає таких інструментів. І ці інструменти ми повинні законодавчо створити. Ми повинні створити цей інструмент у вигляді закону про імпічмент – цивілізованої європейської держави», - підкреслив нардеп.

Він додав, що беззаконня відбувається в Україні тому, що кожному Президенту, окрім Януковича, майже все сходило з рук.

«Наша Конституція чітко говорить, що в разі якщо Президент порушує закон , то передбачена процедура імпічменту. Але чому ця процедура імпічменту ніколи не була застосована? Тому що закон про імпічмент, на превеликий жаль, не ухвалений у Верховній Раді», - заявив Дерев’янко.

Нагадаємо, з 17 жовтня під Верховною Радою тримає акція протесту з трьома головними вимогами: антикорупційний суд, новий закон про вибори та скасування депутатської недоторканності.