Чернігівці більше не бажають «Жити по-новому»

Чернігівці втомилися від «Життя по-новому», яке обіцяв чинний президент Петро Порошенко. Втомилися від корупції, великої кількості олігархів, від бідного життя пенсіонерів та відсутності перспектив для молодих. Про це говорили люди під час мітингу  на підтримку вимог Маршу за відставку Порошенка. Акція відбулася 18 лютого на Красній площі Черніггова, де зібралося біля тисячі містян.

Про це розповіла координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігова Радислава Марчевська.


На її думку, причини людського обурення прості і зрозумілі. Перша з них: остаточне зубожіння людей, яке відбулося за чотири останні роки на фоні війни з агресором та економічного спаду. Друга: зневіра людей у те, що вони будуть жити іншим життям, у іншій країні. Люди нарешті перестали вірити обіцянкам і оцінюють лише дії, або, як у випадку з чинним президентом, бездіяльність.

«Наразі ми формуємо нашу команду у Чернігові і залучаємо до неї дійсно дієвих людей, які зможуть показати результат. Зараз моя відповідальність набагато вище, ніж, коли я просто підприємець. зараз я відповідає перед двухсотисячним містом. І ми будемо робити все можливе, щоб отримати довіру громади та розпочати зміни в країні вже зараз», - зазначила Марчевська.Обурення активістів РУХУ НОВИХ СИЛ чинною владою підтримали і мешканці Чернігова, які пришли на акцію.

«Влада, яка прийшла на крові у 2014 році, почала робити те саме, що і Янукович - красти вже по-білому. Коли йде війна в країні, президент їздить у відпустку за півмільйона. Хай і свої витрачає, але не можна так. Олігархи обкрадають людей, дійшло до того, що людям просто немає за що жити. Що їм ще не вистачає? Мільярди вже є! Найкраще - хай він іде у відставку. По-хорошему. Бо буде по-паганому», - зазначив один з учасників мітингу.Також на площі встановили намет, біля якого вишикувалась довга черга громадян  - поставити свій підпис за Народний імпічмент президента.