Чернігівська обласна конференція РНС одноголосно підтримала кандидатуру Дерев’янка на пост Президента

Чернігівська обласна конференція партії РНС підтримала кандидатуру одного з лідерів РНС, народного депутата Юрія Дерев’янка на пост Президента України.

Про це йдеться у витягу з протоколу обласної конференції від 20 липня 2018 року.

«Слухали головуючого, який повідомив, що відповідно до рішення політради партії від 9 липня 2018 року в усіх областях з 12 липня по 17 серпня проходять внутрішньопартійні праймаріз. Праймаріз відбувається у форматі обласних конференцій, на яких визначаються потенційні кандидати в Президенти України від РНС», - йдеться в документі.

Повідомляється, що за кандидатуру Юрія Дерев’янка проголосували 12 делегатів конференції з 12 присутніх, тобто рішення було ухвалене одноголосно.

«Номінувати кандидатом на пост Президента України від політичної партії «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі» кандидатуру Юрія Дерев’янка», - йдеться у ухвалі.

Нагадаємо, Юрій Дерев"янко має намір балотуватись на виборах президента України в 2019 році.

Раніше обласні конференції РУХУ НОВИХ СИЛ на Прикарпатті, Тернопільщині, Львівщині та Полтавщині підтримали кандидатуру Юрія Дерев'янка на посаду президента України. Відкриті конференції в різних регіонах України ще тривають.