Черкаська облрада затягує голосування щодо відставки Порошенка (ВІДЕО)

Черкаська обласна рада навмисне затягує розгляд заяви про відставку Порошенка. Сьогодні це питання було включене у порядок денний одним з останніх і, зрештою, у засіданні оголосили перерву за відсутністю кворуму.

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Черкащини Сергій Яковенко.

Він зазначив, що після того, як позафракційний депутат облради Микола Булатецький зачитав заяву з вимогою відставки з трибуни, між ним та головою фракції БПП Костянтином Омаргалієвим почалася сварка.

«Попри оплески самих депутатів та підтримку наших вимог громадськими активістами, Омаргалієв вважає, що саме через такі виступи до нас повернуться посіпаки Путіна. Проте чи не найбільшою посіпакою ворога є той. хто витрачає сотні тисяч доларів на відпочинок, коли у державі йде війна, а звичайні люди відають чи не останнє на підтримку наших солдат», - наголосив Яковенко.Координатор РНС Черкащини зазначив, що ще до початку засідання, під облрадою зібрались численні активісти з вимогою ухвалити заяву про відставку Порошенка. Також розбили намет для збору підписів за Народний імпічмент. Однак депутати облради все рівно вирішили, що  це питання є другорядним і залишили його насамкінець засідання.«Така зневага до вимог громадян .є більш показовою, аніж будь-які політичні заяви Однак ми будемо вимагати, щоб це питання було проголосовано на наступному засіданні облради і сподіваємось, що у більшості депутатів вистачить мужності підтримати наші вимоги», - підсумував  Яковенко.Наступна сесія Черкаської облради відбудеться 6 березня.

Нагадаємо, що на Запоріжжі голова фракції БПП у облраді поставив ультиматум активістам РУХУ НОВИХ СИЛ і вимагав розслідувати хто дав їм право називати чинного президента корупціонером.

Раніше депутати Конотопської ради включили до порядку денного питання щодо заяви про вимогу добровільної відставки Порошенка, але не проголосували за неї.

 2 березня депутати Сумської облради відмовились включати у порядок денний звернення до Петра Порошенка щодо добровільної відставки

У Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як громада закликала  депутатів міської ради  звернутися до президента з  проханням  подати у відставку.  Також від депутатів вимагали підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.

 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.