«Чемодан-вокзал-Мальдіви»: активісти обурилися розкішним відпочинком головнокомандуючого під час війни

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ виступили проти вседозволеності та аморальної поведінки Президента та відтворили його розкішний відпочинок на Мальдівах - провели флеш-моб «Чемодан-вокзал-Мальдіви» біля Адміністрації Президента, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Дівчата в купальних костюмах, хлопці в шортах та масках, басейн, екзотичні фрукти та коктейлі – так Порошенко відпочивав на Мальдівах в той час, коли на сході країни гинуть хлопці, захищаючи наші кордони від агресора. 


«Відпочинок на Мальдівах став «золотим батоном» Порошенка. Президент воюючої країни витратив на відпочинок 14 млн грн! Це принижує українців, свідчить про моральне падіння Президента. Ми не хочемо, щоб Мальдіви забули так само як електронні декларації і будем нагадувати про це Порошенку», - відзначила один з лідерів РНС Ольга ГАЛАБАЛА. 


«Ми не проти багатства, ми за те, щоб люди були багаті, і щоб таких людей в країні було якомога більше, які можуть дозволити собі відпочинок на Мальдівах чи Сейшелах. Але ми проти бідності та аморальної поведінки керівників держави в той час коли мільйони людей живуть за межею бідності, тарифи зростають, а країна руйнується. Ми проти, щоб вони заробляли гроші на корупції та на крові», - зазначив член Політради партії РНС Іван Слободяник. 


«Поки в країні війна Президент дозволяє собі такий відпочинок. Він втратив наш час і змушує людей виїжджати з країни. Він має піти у відставку і звільнити посаду для справжніх патріотів, для розвитку країни», - додав активіст Євген Лук’янцев. 


Підтримати активістів прийшли небайдужі кияни, які скандували «Банду геть!», «Відставка!».  

Також на Банкову прибули «тітушки» з метою зірвати акцію. 

Активісти закликали людей приходити в неділю 4 лютого на 12 год до парку Тараса Шевченка на Марш за майбутнє, першою вимогою якого є відставка Порошенка. 

«Ми не бачимо нашого майбутнього з Порошенком. Марш стане початком масштабної кампанії за відставку Порошенка та демонтаж чинної системи», - закликала Галабала. 

«Ми вийдемо на Марш, щоб завершити почате чотири роки тому. Якщо ми не зупинимо Порошенка, країни в нас не буде» - додала активіст Ліза Богуцька.