Біля Мистецького Арсеналу вимагають відставки Порошенка, де він дає прес-конференцію (ФОТО, ВІДЕО)

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вийшли на акцію протесту з вимогою відставки Порошенка біля Мистецького Арсеналу, де Президент сьогодні проводить прес-конференцію, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Активісти вийшли з плакатами «Порошенко-новий Янукович», «Імпічмент замість революцій», «Poroshenko is not my President». Ліза Богуцька відзначила, що питань, які б активісти хотіли задати Порошенку на прес-конференції у них немає, а є тільки одна вимога – піти у відставку.

«Ми тут, щоб сказати, що нам без різниці, що він вирішує, ми не хочемо, щоб він більше взагалі нічого не робив в країні. Те, що він говорить і робить - це шизофренія, ми маємо справу з хворою людиною. Питань у нас до нього немає, у нас одна вимога – відставка, він нас дістав», - зазначила Ліза Богуцька.

 «Зараз він має скласти повноваження і передати у законний спосіб владу, і тоді по-справжньому реформовані суди визначать рівень відповідальності, яку має понести ця людина за все, що вона зробила», - додав Євген Лук’янцев.

Активісти обурюються, що Порошенко сьогодні є уособленням корупції в країні, він втратив довіру народу.

«Порошенко - не наш Президент. Була Революція Гідності, народ України довірився Порошенку. Він обіцяв закінчити війну, війна йде, люди гинуть, наші діти їдуть за кордон. Мій син вивчає польську мову, щоб виїхати в Польщу вчитися, а я хочу, щоб він вчився тут. Цей Президент не може забезпечити гідне життя, він розвалює країну, він не продав свій бізнес. Ми вийшли, бо хочемо показати, що ми його не поважаємо, що він не має більше довіри», - заявляє активіст Ігнат Коноплястий.

 «Ми бачимо, що в країні нічого не змінюється, у нас політичні репресії, немає політичної конкуренції, немає державницького підходу. Президент – уособлення корупції, він робить все, щоб розвивалась не країна, а його куми, рідні, друзі. Нам набридло жити в такій країні з таким Президентом, зараз - це безперспективна країна. Ми хочемо жити в вільній, європейській країні. Ми будемо відстоювати свою позицію до кінця. Закликаємо всіх долучатись і разом йти до перемоги», - заявляють активісти.

Активісти відзначили, що біля Мистецького Арсеналу зібралась величезна кількість нацгвардійців та поліції, туди на екскурсії вже не пустили групу школярів, довкола постійно їздить музмобіль з метою залушити мітингувальників.

 «Це показник того, що вони нас бояться, їм не подобається, що ми говоримо», - кажуть активісти.