Біля маєтку Порошенка активісти розпочали акцію «Гуркіт народного гніву»

Активісти після Маршу за відставку Порошенка на Майдані Незалежності прибули до будинку Порошенка в Козині, де оголосили про початок Всеукраїнської акції «Гуркіт народного гніву» та висунули Президенту вимоги народу, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ». 

«Ми розпочинаємо Всеукраїнську акцію гуркоту народного гніву. Ми тут через те, що цей головний корупціонер і олігарх має піти у відставку. Ми хочемо, щоб був Антикорупційний суд, щоб НАБУ могло нормально діяти і топ-корупціонерів судили. Ми хочемо, щоб був новий виборчий закон, щоб народ міг приводити людей в парламент, а не олігархи. Ми хочемо зняття депутатської недоторканності. Ми вважаємо, що головна біда України знаходиться в цій будівлі», - заявив член Політради партії РНС Іван Слободяник. 

Під будинком люди б’ють в бочки, скандують «Відставка!», «Ганьба!». Будинок Порошенка охороняють колони най гвардійців та державної охорони. 

Активісти наголосили, що неподалік будинку Порошенка їх перестріли «тітушки» та не давали проїзду автівкам. Тож активісти пройшли до будинку пішою ходою. 

«Спортивної зовнішності, в балаклавах, п’яні, хитаються і чекають, щоб лиш комусь по обличчю дати. В голові не вкладається, як на 4 рік після Революції Гідності біля приватного будинку Президента наганяють проплачену «тітуню». Наші акції мирного протесту чітко показують, яка справжня сутність цієї влади. Ми не підтримуємо політику Порошенка, ми вважаємо, що ця людина скочує нас в «путінізм». Якщо влада хоче зробити подарунок Путіну – вона хоче спровокувати бійку і виставити нас неадекватами. Але цього не буде. Ми прийшли, щоб висловити народний гнів, щоб передати свої вимоги Порошенку », - заявила Ольга Галабала.