Біля будинку Луценка охорона побила активістів після того, як п'яний Генпрокурор прийшов до них в намет

Двох активістів, які після акції на підтримку політв'язня Северіона Дангадзе залишились у наметі біля будинку Луценка, побили охоронці після того, як вони зняли на відео розмову з п'яним Генпрокурором. Наразі пікет біля будинку Генпрокурора продовжується, намет досі стоїть, туди з'їжджаються активісти.

Про це повідомив батько ув'язненого Джумбер Дангадзе, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ". 

Він повідомив, що після акції, у розбитому наметі залишились два товариші Северіона Дангадзе, активісти з наметового містечка під ВРУ.

 "До них підійшов нетверезий генеральний прокурор, який виявляється, має функції верховного судді, назвавши Северіона злочинцем!Спочатку, Луценко нахабно заявив, що мій син буде сидіти 10 років і це, виявляється, вже вирішено. Але після того як друзі Северіона пояснили йому, що у Генпрокурора немає таких повноважень, він втік у свій особня", - розповів він. 

За його словами, хлопці зафіксували все на відеокамеру, а Луценко дав наказ своїм охоронцям їх побити. 

"Так як це все було зафіксовано на камеру, його посилена охорона приблизно зі ста чоловік, отримавши наказ, злісно побила двох беззахисних активістів незаконно забрала і розбила відеокамеру. Причому один з побитих, громадянин США, який вже довів до відома про те, що сталося посольство Америки", - розповів Джумбер Дангадзе. 

Один з постраждалих зараз знаходиться в лікарні. 

До будинку Генпрокурора знову прибули активісти, батько Северіона Дангадзе хоче поспілкуватись з Луценком, втім того, за словами активістів, скоріш за все вже вивезли з дому. Активісти запевняють, що будуть пікетувати доки Луценко не вийде до них. 

Нагадаємо, вчора активісти провели біля будинку Луценка акцію з вимогою відпустити Северіона Дангадзе та інших політв'язнів, розбили намет та оголосили про безстрокове пікетування.