Бігборди з рекламою РНС могли викрасти за вказівкою депутата Одеської облради

Крадіжка бігбордів, на яких були розміщені плакати на підтримку Давіда Сакварелідзе і Михайла Саакашвілі, може бути пов'язана з одним з депутатів Одеської облради. Про це заявив власник бігбордів, прихильник РУХУ НОВИХ СИЛ Володимир. Він розповів, що розмістив плакати на підтримку РУХУ НОВИХ СИЛ безкоштовно і за власною ініціативою. Після цього він неодноразово отримував «пропозиції» зняти рекламу. За його словами, розмова велася делікатно, але було зрозуміло, що у цьому зацікавлені люди з керівництва області.«Бігборди вкрали у ніч на 18 квітня, коли я був у відряджені. Їх просто відкрутили. Це можна зробити тільки за наявності крану та спеціальної техніки. Очевидці кажуть, під час крадіжки на місці події були присутні дві патрульні поліцейські машини. Ці бігборди було встановлено сім років тому і жодних проблем не було», - наголосив Володимир.


Він зазначив, що не буде писати заяву у поліцію, оскільки не вірить у дієвість цього кроку і добре знає про упереджене ставлення до Михайла Саакашвілі та Давіда Сакварелідзе з боку місцевої влади. Натомість, планує відновити бігборди і знову розмістити на них рекламу РУХУ НОВИХ СИЛ.

«Такі нахабні вчинки - це єдине, що може протиставити нам чинна  влада. І це найкраще характеризує той політичний режим, за якого ми всі живемо. Проте, я переконаний, що у нас є чимало прихильників і впевнений, що ці бігборди вже встигли зробити свою справу. Адже вони розташовані на трасі Одеса -Чорноморськ, якою цілодобово проїздить чимало машин», - підсумував Володимир.