Батькам політв’язня Северіона Дангадзе систематично погрожують розправою

Батькам незаконно ув’язненого керівника Київського обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Северіона Дангадзе постійно погрожують невідомі фізичною розправою, аби змусити Дангадзе дати покази проти Михайла Саакашвілі, повідомляє прес-слжба РНС. 

Матір Северіона Олена Дагадзе повідомила, що до неї підходять невідомі молодики і погрожують їй та Северіону, зокрема такий випадок стався у п’ятницю 4 травня після акції проти репресії та тиску на активістів біля СБУ.

«Погрожували, що будуть машини палити, що прийдуть додому. Ще раніше погрожували, що переведуть його в Лук’янівське СІЗО і «подивитесь, що далі буде». Дійсно зараз він вже 2 місяці сидить в одиночній камері, не пускають на побачення з ним. Я йому навіть не можу розповісти про ці погрози, бо нас до нього не пускають», - розповіла вона.

Олена Дангадзе вважає, що такі погрози здійснюються з метою тиску на Северіона, аби він дав покази проти Михайла Саакашвілі.

«Він поважає Михайла Саакашвілі, впевнений, що лише з ним країна може змінитись і стати некорумпованою», - відзначила вона. 

Адвокат Юлія Сидорчук повідомила, що з приводу погроз адвокатами подавались відповідні заяви у правоохоронні органи. 

«Реакції на наші заяви немає, ці випадки не розслідують. Це робиться з метою змусити Северіона дати покази, вигідні слідству. Невідомі з погрозами підходять до його батьків, коли біля неї немає адвокатів, у людних місцях, щоб їх потім не можна було впізнати», - каже Сидорчук. 

Нагадаємо, керівник Київського обласного осердку партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Северіон Дангадзе вже більше 5 місяців перебуває за гратами у сфабрикованій справі про спробу держперевороту за гроші Курченка. 3 травня адвокати подали клопотання про зміну йому запобіжного заходу, розгляд якого має відбутись 10 травня о 14 год в Печерському суді.