Автомарш у Козині: Як Порошенко вкрав у активістів стовп своєї ж ганьби

Автомарш активістів під будинком Порошенка вкотре висловив своє невдоволення та заклав його піти у відставку. Активісти хотіли розмістити перед його будинком "стовп ганьби", втім його викрали невідомі у супроводі поліції, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. 

"Ми прийшли сказати, що Порошенко вже не легімний, його не підтримує народ! Ми не хочемо вас більше бачити, бачити як ви ганьбите Україну, як ваша дружина одягає бурштинове кольє на Віденський бал. Це для нас як виклик, коли нищиться екологія, спустошуються надра, вимивається бурштин" - зазначла Ліза Богуцька.

Символічно в козацьких традиціях активісти планували встановити перед його будинком "стовп ганьби" і таким чином висловити невдоволення керманичем. 

Але цей стовп просто з-під носа активістів вихопили недвідомі в супроводі поліції.

"Порошенко так звик красти, що не втримався і вкрав у активістів "стовп ганьби"! Порошенко вкрав стовп своєї ж ганьби і поніс його у свій же двір! Мабуть, як державний бюджет - вкрав і "розпиляє" між своїми", - обурились активісти.  

"Встановіть цей стовп перед своїм маєтком і нехай він нагадує, що за чотири роки ви не виконали жодної обіцянки, що державні органи прислуговують олігархам, а склади зброї охороняє менше людей ніж ваш маєток! Цією крадіжкою ви ще раз зганьбили себе!Вік технології не дасть вам більше брехати! Ми вимагаємо вас піти у відсставку!",- звернувся до Порошенка активіст Євген Лук'янцев.

Активісти написали заяву в поліцію про викрадення майна та оцінили його у 27 млнійонів гривень, кажуть, "у кращих традиціях Порошенка завищувати ціни в країні у кілька разів".

Активісти закликали Порошенка вийти до людей на Марші 18 лютого та добровільно піти у відставку.

"Якщо ви вважаєте, що народ вас підтримує- підіть у відставку та балатуйтесь на позачергових виборах! У вас буде можливість доказати, що ви гідний і люди вас підтримують", - закликала Богуцька.

Нагадаємо, 18 лютого в Києві, а також в обласних центрах по всій коаїні відбудеться Марш за майбутнє з основною вимогою - відставка Порошенка, а також вибори нового парламенту та формування Уряду.