Апеляцію з забопіжного заходу Саакашвілі перенесли на 3 січня

Суд над Саакашвілі спеціально перенесли на 3 січня, щоб у період новорічних свят, коли люди у відпустках і відпочивають посадити його під домашній арешт та врешті незаконно екстрадувати.

Про це заявив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі сьогодні в Апеляційному Суді, під яким зібрались кияни з плакатами «Порошенко, відпусти Саакашвілі», «Луценка у відставку», «Юра, суд не лохотрон, народ все бачить».

Сьогодні мав відбутись розгляд апеляційної скарги прокурорів на рішення Печерського суду відпустити Саакашвілі. До Апеляційного суду не надійшли необхідні документи і засідання перенесли на 3 січня.

«Сьогодні світ ще слідкує за тим, що відбувається, він зацікавлений, ЗМІ висвітлюють події. Вони хочуть провести судове засідання 3 січня, коли люди у відпустках і відпочивають. Тоді вони зможуть прийняти рішення яке їм вигідне», - зазначив Саакашвілі.

«Незважаючи на те, що суд зробив перерву до 3 січня, є ризики, що його можуть екстрадувати до цього часу. Влада чинить тиск на всі суди, і на наступний тиждень вона хоче за одне засідання розглянути всі позови Саакашвілі до ДМС, щоб прискорити процедуру щодо його видворення чи екстрадиції. Мін’юст та прокуратура Києва мають завершити екстрадиційну перевірку до Нового Року, ми подали позов, щоб заблокувати цей процес», - додав адвокат Руслан Чорнолуцький.

Михайло Саакашвілі наголосив, що влада розправляється зі всіма, хто йде проти системи та хоче боротись з корупцією.

«Вони хочуть, щоб люди говорили не про їх корупцію, кумовство, розводняки, а про видумані справи проти Саакашвілі, Дерев'янка та інших. В цьому судовому залі не було проблем в Насірова, Розенблата та інших з ОЗГ, їх швидко відпускали, ніхто їх суддів не чіпав. Вчора міністр фінансів Данилюк написав, що Луценка треба відправити у відставку. Він порядна людина, проти нього, мене, Федоріна, Марії Гайдар – засновників Bendukidze Free Market Center порушено справу про нібито передачу інформації іноземним державами. Генпрокурор дав розпорядження збирати компромати на цих людей – це може бути камера в спальні, запис телефонних розмов, фінансова інформація. І прокуратура офіційно підтвердила, що вона збирає ці компромати. У них немає совісті, честі і достоїнства», - зазначив політик.

Лідер РНС запевнив, що за будь-якого сценарію розвитку подій від продовжуватиме боротьбу та закликав людей не здаватись.

«Я тут в цьому суді тільки тому, що я зробив виклик системі, показав, що можна не боятись, що люди це сила, що їх не купити, і вони будуть боротись і поборють корупцію, яка вбиває суспільство, державні інститути, судову систему», - додав політик.