Актвісти РНС вимагають врятувати унікальний трамплін, де починав олімпійський чемпіон з фрістайлу

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаєва вимагають внести на розгляд міської ради питання про ухвалення комплексної програми розвитку спортивного  фрістайлу у Миколаївській області. Про це заявив координатор РНС Миколаївщини Ігор Фількенштейн під час свого виступу на засіданні комісії Громадської ради ОДА. Адже вже більше року як  комплекс «Спартак», де раніше готували спортсменів,  переданий в управління Миколаївської ОДА, проте унікальна споруда так і продовжує руйнуватись.

«Продовжується розграбування унікальної споруди. Комплекс до тепер, попри рішення облради, не переданий в обласну комунальну власність. Більш того, це єдине відділення фрістайлу в області. Відмовки спортивних чиновників про відсутність у місті кваліфікованих кадрів - не відповідають дійсності. У Миколаєві живе старший тренер збірної України з фрістайлу і бронзова призерка Чемпіонату світу. Але складається враження, що посадовці дивляться на траплін не як на спортивний об'єкт, а на 100 тон металобрухту», - обурився Фількенштейн.

Також на заході був присутній член комітету спасіння спортивного комплексу, координатор РНС м. Миколаїв Андрій Толпекін. Він розповів про багаторічну боротьбу задля повернення  спортивної бази у державну власність. Активіст заявив, що доля спортивного фрістайлу не байдужа патріотам Миколаївщини, тому міська організація РУХУ НОВИХ СИЛ буде надавати можливу допомогу і ретельно контролювати усі процеси, що відбуваються навколо спортивного комплексу.


Нагадаємо, що спортсмен  Олександр Абраменко, який народився у Миколаєві,  виборов золоту медаль з лижного фрістайлу на Зимових Олімпійських іграх у Південній Кореї. Свою кар'єру майбутній олімпійський чемпіон починав на спортивній базі «Спартак», де розташований унікальний 24-метровий трамплін для тренувань. Нараз тренування на ньому не проводяться, а спортивна база «Спартак» потребує капітального ремонту.