Активістів з наметового містечка протиправно тримали у відділенні поліції - адвокат

Активістів з наметового містечка під Верховною Радою жорстоко побили і протиправно тримали у Печерському райвідділі поліції. 

Про це повідомив адвокат Павло Богомазов, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі".

Після кількох годин проведених у Печерському райвідділенні поліції з активістами, яких затримали під час зачистки наметового містечка, Богомазов повідомив, що не було складено жодного протоколу про затримання. Це означає, що людей тримали у відділі протиправно.

"У багатьох пропали особисті речі, які лишалися в таборі (документи, телефони, одяг), які зібрали комунальники та увезли у невідомому напрямку", - додав адвокат.

Він повідомив, що при затриманні з активістами жорстоко поводились.  

"Із опитаних мною 20 чоловіків більшість з них валили обличчям на сніг та били, хоча вони не чинили жодних протиправних дій",- розповів адвокат.  

Богомазов зазначив, що за фактами побиття, незаконного затримання та викрадення складено від потерпілих заяву про порушення кримінального провадження. 

Нагадаємо, сьогодні зранку поліція провела зачистку наметового містечка, яке розбили 17 жовтня. Було побито та затримано активістів, частину з них відвезли до Печерського частину до Шевченківського райвідділень поліції, деякі потрапили до лікарні.