Активісти влаштували автопробіг з вимогою відремонтувати дорогу Запоріжжя-Маріуполь (ВІДЕО)

РУХ НОВИХ СИЛ Запоріжжя підтримав вимоги волонтерів та воїнів АТО щодо ремонту дороги Запоріжжя-Маріуполь. На підтримку вимоги до губернатора області Костянтина Бриля в області відбувся автопробіг за маршрутом Оріхівська розвилка- Запорізька обласна рада. Проте коли активісти вирушили до сесійної зали, виявилося, що губернатор області і голова облради відсутні, а саме засідання вирішили перенести на 26 квітня. Незважаючи на те, що це вже не перша спроба марна спроба  активістів достукатися до керівництва області і відремонтувати дорогу між Запоріжжям та прифронтовим містом Маріуполь, можновладці не вважають за потрібне повідомляти громаду про перенесення засідань. Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Запоріжжя Вадим Вишинський.

Він розповів, що РУХ НОВИХ СИЛ зареєстрував в Запорізькій обласній раді звернення з вимогою посилити громадський контроль над ремонтом автодоріг. Адже основною причиною жахливого стану дорожного покриття на відрізку Запоріжжя-Маріуполь є ніщо інше, як розкрадання бюджетних коштів.


"Запорізька парторганізація Руху нових сил також виступила на підтримку протестів проти безладу на автошляхах області. При чому на відміну від суті вимог ветеранів АТО, партійці РНС вбачають першочергову причину бездоріжжя не в поганій якості ремонту та укладки, а у  повальному розкраданні бюджетного фінансування на дорожнє будівництво і ремонт», - зазначив Вадим Вишинський.


Одним з способів боротися з корупцією в області РУХ НОВИХ СИЛ вбачає формування районних громадських комісій, які будуть здійснювати нагляд за ремонтом доріг.

«Вимагаємо вжити радикальних заходів щодо поліпшення громадського контролю за станом шляхів, їх утриманням та ремонтом. Запорізька обласна рада вже довела власну неспроможність налагодити дієвий громадський контроль. Тому треба надати можливість формування обласної та районних громадських комісій самим громадським організаціям, які створять комісії шляхом праймеріз. Самій же Запорізькій обласній раді треба переглянути власну антикорупційну та антизлочинну політику та вимагати відповідного реагування від підрозділів силових структур», - йдеться у зверненні РУХУ НОВИХ СИЛ до голови Запорізької облради.Як зазначив Вадим Вишинський, у протесній акції брали участь активісти не тільки з  Запорізької області, а й з Донеччини  Від їхнього імені виступила відома на всю країну за позивним Маша Українська волонтерка з Маріуполя, вона сказала, що не дивлячись на зневажливу образу від «слуг народу» та зайві великі витрати, вони справи не покинуть. Приїдуть 26 квітня і далі, скільки буде потрібно, поки не буде відремонтована траса Запоріжжя-Маріуполь.