Активісти вимагають у ГПУ швидкого та неупередженого розслідування у надуманій справі Дангадзе

Під стінами Генеральної прокуратури України активісти РУХУ НОВИХ СИЛ з Київщини та небайдужі кияни вимагали справедливого правосуддя над керівником Київського обласного осередку РНС Северіоном Дангадзе, якого незаконно ув’язнили та вже більше місяця тримають під вартою, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Під час акції на підтримку Дангадзе «Свободу політичному в’язню!» активісти передали звернення на ім’я Генпрокурора з вимогами без затягування та фальшування розібратися із надуманою справою та закінчити переслідування.  


«Ми тут, щоб прискорити процес ведення слідчих дій, оскільки у надуманій справі Курченка-Саакашвілі були спростовані сфабриковані факти, в той час Дангадзе досі знаходиться під вартою. У нас дуже багато питань: чому браслети сина Авакова ламаються і він летить за кордон, чому сини можновладців не захищають кордони на сході, чому система кругової поруки продовжується», - наголосив Євген Лук’янцев.  

У приміщенні ГПУ активісти вимагали аби до них поспілкуватись вийшов Луценко, той відмовився, а прокурор у справі Дангадзе Говорущак втік.  

«Луценко відмовився виходити щоб пояснити чому Свеверіон досі утримується, справа не розслідується і затягується. А Говорущак втік під оплески активістів та крики «ганьба». Якщо нас не почують, наступного разу приїдемо до них додому», - зазначив активіст Ярослав Погарський.  

Більше того, батько Дангадзе повідомив, що вчора невідомі намагались його залякати: «О 9 ранку до мене підійшли два молоді хлопці у військовій формі і масках, сказали не виходити на цей мітинг на підтримку сина та сказали мені мітингувати під домом Саакашвілі, щоби той забирався з України. Але мене нічого не налякає».  

Варто зазначити, що під стіни ГПУ також прибули невідомі з плакатами проти Дангадзе. Як стало відомо представникам РНС, це були студенти, які зізнались, що вийшли за гроші, адже на одну стипендію в країні не вижити.

Нагадаємо, одразу після Маршу за імпічмент 3 грудня, керівника Київського обласного осередку РНС Северіона Дангадзе заарештували на в'їзді в Полтаву. 6 грудня Печерський суд призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб. Апеляційний суд міста Києва відмовився змінювати запобіжний захід.