Активісти та політики на мітингу висловили своє обурення діями влади стосовно Саакашвілі (ФОТО)

Громадські активісти та політики, які зібрались на мітингу біля пункту пропуску Краковець 10 вересня, висловили своє обурення діями влади стосовно лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. 

Член Ради партії РНС Давід Сакварелідзе підкреслив, що люди зібрались для того, щоб покінчити з беззаконням, яке відбувається в Україні.

Народний депутат та представниця «Демальянсу» Світлана Заліщук заявила, що люди зібрались на мирний протест, не лише, щоб підтримати Саакашвілі, а заради дотримання закону та принципів.

«У нас різні прапори. Ми з різних регіонів. Ми говоримо різними мовами. Українська, російська, грузинська, англійська. У нас , можливо, різні погляди, але є точно речі, які нас тут об’єднали. Що нас тут об’єднало? Нас об’єднав мирний протест. Хто б не був у владі, ми знаємо, що мирний протест у нас ніхто не забере. Ми будемо стояти тут за принципи, які нас об’єднують», - заявила Заліщук.

Громадська активістка Ліза Богуцька підкреслила, що ніколи за 26 лет українці не жили так убого.

Народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболев заважив, що поляки спостерігають за ситуацією на пункті пропуску Краковець. «Поляки дивляться на нас, як на дикунів, наша відповідальність - це змінити», - заявив він.


Один з представників фермерів, які приїхали підтримати Саакашвілі з Дніпропетровщини, заявив що далі вже так жити не можна. «Де в світі можна проснутися вранці і з'ясувати, що все твоє майно забране? Тільки в Україні», - обурився він.

Один з лідерів УНА-УНСО та екс-боєць ЗСУ і «Правого сектора» Ігор Мазур (позивний Тополя) заявив, що влада сьогодні може перетнути межу. «Вони думають, що можуть продовжити красти… Сьогодні вони можуть перетнути межу», - заявив він.

Військовий капелан, який виступав на мітингу підкреслив, що понад усе повинен бути громадянин України. «У нас тут сильні люди», - підкреслив він.

Голова «Європейської партії» Микола Катеринчук заявив, що в листопаді намети мають стояти в Києві.

Нагадаємо, біля пункту пропуску Краковець відбувається мітинг прихильників лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Раніше його прибуття очікувалось вже о 13.00, але очевидно що воно може трохи затриматись.