Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ виступили на підтримку майданівця Івана Бубенчика

Справа Івана Бубенчика – це плювок в обличчя майданців, які ставали на захист звичайних людей і сигнал того, що влада буде розправлятись з усіма незгодними зі злочинним режимом. 

В цьому переконані активісти РУХУ НОВИХ СИЛ, вони висловили свою підтримку Івану Бубенчику, якого сьогодні притягнули до суду. 

Ліза Богуцька відзначила, що прецедент з Бубечником вбиває українську державність і в цивілізованій державі неможливо навіть уявити, коли героїв називають злочинцями, а злочинців – героями. 

«Якщо в нас не буде захисників, то не буде і держави. Людина виходила на Майдан проти злочинного режиму Януковича. Генпрокурор, Президент, секретар РНБО кажуть, що це був злочинний режим, вони закликали людей на Майдані брати зброю і йти проти злочинного режиму, пам’ятаємо, як Луценко казав «вже завтра зі Львова приїде зброя і ми їм покажем». Тоді вони дуже хотіли, щоб люди якось захищались, а зараз прокуратура заявляє, що це була мирна акція і беркут просто охороняв порядок, коли була вбита сотня людей. Так можна кожного нашого воїна, який зараз захищає країну від російського агресора, всіх хто уцілів можна притягнути так і сказати, що вони вбивали російських найманців», - відзначила активістка. 

Владислав Оленченко заявив, що влада намагається знайти межу, яку українці їй дозволять перейти, аби під час президентських виборів вдаватись до різних сценаріїв, в тому числі силових. 

«Уявіть, закінчилась Друга світова війна, Франція і президент де Голь починає судити партизанів французького спротиву, які захищали людей від загарбників. Нам зараз намагаються нав’язати думку, що не нормально, справедливо. Насправді влада постійно закручує гайки і намагається прощупати межу, яку українці їй дозволять або не дозволять переходити. Для того, щоб на президентських виборах, де Порошенко буде всілякими способами, в тому числі силовими переконувати, що він єдиний може бути Президентом. Справа Івана Бубенчика – це плювок в обличчя майданців. Це герої, які знаючи, що на дахах снайпери сидять, стали на захист людей. Тепер влада набирається нахабства показово затримувати цього героя на кордоні. Це сигнал того, що людей будуть гнути, хапати всіх, хто стояв на Майдані, не здивуюсь, якщо на вулиці почнуть хапати людей за те, що вони носили канапки на Майдан, різали сало на кухні чи стояли в ланцюгу і передавали хлопцям бруків», - відзначив він. 

Владислав Оленченко звернувся до українців: «Не будьте пасивними. Нашу пасивність зараз потім доведеться виправляти набагато більш дорогою ціною. Не можна зневірюватись, втомлюватись, маємо показати, що ми незгодні з тим, що зараз відбувається».